Home Weekend Новости RigaLife DARŠANA AR PARAMAHAMSA VIŠVANANDU RĪGĀ!

DARŠANA AR PARAMAHAMSA VIŠVANANDU RĪGĀ!

Daršana ar Paramahamsa VišvanandU rīgā!

11.septembrī Lielajā Ğildē – pašā Rīgas sirdī – norisināsies pasākums ar Apgaismotu Meistaru Paramahamsa Višvanandu, kura dzīve ir veltīta tam, lai iedvesmotu ikvienu un atmodinātu beznosacījuma mīlestību katrā sirdī. Mīlestību ārpus robežām, ko nosaka viena kultūra, reliģija vai tradīcija.

Paramahamsa Višvananda ir dibinājis kustību “Bhakti Marga”, kura aktīvi aug un attīstās jau vairāk nekā 60 valstīs, visos kontinentos pasaulē. Bhakti Margas garīgais līderis apceļo pasauli, dalīdamies savā dzīves skatījumā, garīgumā un Dievišķajā pieredzē. Tā pirms diviem gadiem Apgaismota Meistara Daršanu Rīgā apmeklēja vairāk kā 1000 cilvēki, kuri šajā mūsdienīgajā pasaulē meklē iekšēju mieru, dzīves jēgu vai kuriem vienkārši patīk pavadīt laiku harmoniskā gaisotnē un meditācijā, iedziļinoties sevī un klausoties patīkamu etno stila dzīvo mūziku.

„Paramahamsa Višvanandas dzīve ir veltīta tam, lai iedvesmotu katru mīlēt ārpus robežām, kuras nosprauž viena kultūra, reliģija vai tradīcija. Viņš māca, ka Patiesai Mīlestībai nav robežu un katrā cilvēkā ir ielikts garīguma pamats – liels potenciāls mīlēt bez nosacījumiem. Savā garīgajā misijā Paramahamsa Višvananda satiek un uztur labas attiecības ar dažādiem Garīgajiem Skolotājiem, starp kuriem ir arī Viņa Svētība Dalai Lama,” stāsta Bhakti Marga Latvijas kustības vadītājs Svami Višvašaradaananda.

Apgaismotu Meistaru Paramahamsa Višvanandu ir iespēja satikt personīgi, apmeklējot Viņa Daršanu. Vārds Daršana nozīmē – pieredzēt Dievišķo vai gūt iekšēju apskaidrību.

Daršanas laikā Paramahamsa Višvananda dāvā individuālu svētību un atbrīvo no negativitātes, ļaujot katram atskārst to, kas esam – Vienīgi Mīlestība. Kā arī Daršanas laikā cilvēki var saņemt atbildes uz pārlaicīgiem garīgās dzīves jautājumiem, piedalīties OM Chanting (skaņas OM skandēšanā) un Šrī Jantras zīmēšanā. Programmas ietvaros ir paredzētas aktivitātes bērniem.

Paramahamsa Višvanandas Dievišķā enerģija piesaista pasaulslavenus cilvēkus. Tā grupas „Red Hot Chilli Peppers” līderis Anthoni Kiedis ar Beth Jeans Houghton koncerttūres laikā apmeklē Apgaismota Skolotāja galveno ašramu “Šrī Pītha Nīlaja” (Dievišķās Mātes mājvieta) Vācijā, Špringenā.

Rui Patricio – Portugāles futbola izlases vārtsargs, Sati Kazanova – atpazīstama Krievijas dziedātāja un daudzi citi mākslas un sporta pārstāvji seko Paramahamsa Višvanandas mācībām un tradīcijai. Daršanas laikā būs iespēja noklausīties iedvesmojošus stāstus par Paramahamsa Višvanandu no sekotāju pieredzes.

 

Lai gan būdams gados salīdzinoši jauns – tikai nedaudz pāri četrdesmit – Paramahamsa Višvananda jau saņēmis vairākus apbalvojumus, titulus un ir garīgo grāmatu autors. Viņa grāmatas ir tulkotas vairākās valodās, tajā skaitā latviešu un krievu.

2015.gadā Kumbha Mela svētceļojuma norises laikā Paramahamsa Višvanandam piešķīra augstu titulu –Mahāmandalēšvars – vairāku Ašramu (Klosteru) un Tempļu galvenais priesteris, to vadītājs un ticības pīlārs. Paramahamsa Višvananda pārstāv Šrī Sampradāju – vissenāko Vaišnavu garīgo līniju, un Viņš ir pirmais Eiropā mītošais garīgais līderis ar šādu titulu. Paramahamsa Višvanandas Guru ir Mahavatārs Babadži – dižens Indijas jogs, kurš dzīvo Himalajos.

2016.gada 2. jūlijā Paramahamsa Višvanandam tika pasniegta balva „Bharat Gaurav Award” – par mūža ieguldījumiem un sasniegumiem. Šī prestižā balva ir piešķirta vien dažiem cilvēkiem pasaulē, tiem, kas ir sasnieguši ievērības cienīgu rezultātu sakaru nostiprināšanā starp Indiju un pasaules kopienu. Apbalvojuma pasniegšana norisinājās svinīgā atmosfērā Londonas Parlamenta ēkā.

 

Daršanas norises vieta:

Lielā Ğilde

Amatu iela 6, Rīga

Plkst. 16.00 – 22.00 (ieeja no plkst. 15.00)

Dalība par ziedojumiem organizatorisku izdevumu segšanai

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.