Home Weekend Выставки Festivāls EROTS 2019

Festivāls EROTS 2019

Festivāls EROTS 2019
Pk 15.02.2019 20:00 – Sv 17.02.2019 03:00
Ķīpsalas starptautiskais izstāžu centrs
15.60

Ļaujies kaislei, izbaudi seksuālo enerģiju un izzini pieaugušo izklaides vienā no Eiropas vērienīgākajiem erotikas festivāliem “Erots 2019” Ķīpsalas hallē!

Divu draisku un kaislīgu nakšu garumā apmeklētāji varēs baudīt pavedinošu programmu ar spilgtākajām erotikas zvaigznēm, graciozus burleskas priekšnesumus no Krievijas, eksotiskus un neķītrus šovus no Francijas un perfektus vīriešu un sieviešu augumus striptīzšovos. Festivāla pirmajā dienā, 15. februārī, iesildīsimies romantiskās Valentīna dienas noskaņās, bet sestdien, 16. februārī, Ķīpsalas halle būs īstā vieta seksuālās enerģijas sprādzienam.

Arī par jaunu sajūtu meklētājiem festivālā būs padomāts – interesenti varēs iesaistīties un paši izmēģināt: iepliķēt pornozvaigznes, iztrakoties deju zonā satikt māksliniekus pavisam tuvu un saņemt autogrāfus Zvaigžņu stendā, kā arī nofotografēties ar māksliniekiem. Apmeklētājiem būs arī aizraujoši konkursi un vilinošas balvas.

Festivālā paredzēta arī mierīgāka atpūtas zona romantiskā atmosfērā, kā arī paaugstināta komforta un īpaši labas redzamības VIP zona līdzās galvenajai skatuvei.

Festivālā varēs arī izvēlēties erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, masāžas eļļas, intīmās higiēnas un labsajūtas līdzekļus, pieaugušo filmas u.c. pavedinošas lietas.

“Erots 2019” ir festivāls, kur cilvēki brīvi atpūšas, vēlas dziļāk izprast savu seksualitāti un padarīt savu privāto dzīvi piesātinātāku. Festivāla programma ir daudzveidīga un piemērota gan vienam apmeklētājam, gan pārim, gan draugu vai paziņu kompānijai.

Ieeja no 18 gadu vecuma! Tuvojoties pasākumam, biļetes kļūs dārgākas. Biļete derīga vienreizējai ieejai vienā no pasākuma dienām.
“Erots 2019” norises laiki:
15. februāris 20.00–03.00
16. februāris 18.00–03.00
Seko līdzi jaunumiem: www.erots.lv, http://www.facebook.com/ErotsLV/ un www.draugiem.lv/erots.lv/
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi/festivals-erots-2019-268448/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.