Home lv Izrāde ‘Austrumu lādīte’

Izrāde ‘Austrumu lādīte’

Izrāde ‘Austrumu lādīte’
Ot 22.10.2019 18:00
Teātris OSA
8.00 – 10.00

V. Doroševičs, izrāde “Austrumu lādīte”, Tatjanas Khazanovskajas autores projekti, rež. T. Khazanovskaya, Telaviva, Izraēla (12+)

Par iestudējumu:
“Austrumu zārks” ir aktrises Tatjanas Khazanovskajas viena cilvēka izrāde, talantīga, spilgta un gudra. Par ko viņš runā? Par spēju nepadoties, atrast visnegaidītākos veidus, kā sasniegt savu mērķi. Un tas, ka dzīve ir daudzveidīga, iekšā tajā ir jūras, dimanti un ķīniešu tempļi – viss ir savādāk, viss ir interesants, pilns ar jēgu, ko neredzat. Tatjana Khazanovskaja, ārstējot Vlasu Doroševiču, iestudēja lugu, kas balstīta uz arābu pasakām. Viņa vairākus gadus nodarbojas ar austrumu dejām un kādā brīdī saprata, ka no tā var iznākt ļoti interesants stāsts. Viņas izpildījumā vairāki slāņi. Ja jūs skatāties un klausāties baudas dēļ, jūs saņemat skaistu stāstu ar romantikas un mistikas pieskārienu, un, ja jūs rakt dziļāk, jūs saprotat notiekošā filozofisko pamatu. Un, protams, priekšnesumu sniedz aizraujoša, aizrautīga un izsmalcināta austrumu deja, valdzinoša mūzika, koši plūstoši audumi unikāls aromāts. Šeit un nodevīgi vizieri, un spēcīgs kalifs, un brīnišķīgas skaistules, un neatvairāmais Velns – īstā Austrumu spice.

Par teātri:
Tatjana Khazanovskaya – viena cilvēka šova aktrise. Es atbraucu uz Izraēlu no Harkovas 1991. gadā, mācījos Telavivas teātra skolā. Savā radošajā bagāžā izrādes, kuras atzinusi gan publika, gan teātra cilvēki, daudzas no tām iestudēja brīnišķīgā skolotāja Ņina Mihoela. “Austrumu zārks” – Tatjanas režisora debija.
Aktrise piedalījās starptautiskos festivālos Izraēlā, Latvijā, Vācijā, Ukrainā, Krievijā, Kirgizstānā, Serbijā, Maķedonijā, Kosovā un Mongolijā.

Info :: https://www.facebook.com/AbaZur/
Biletes :: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/improvizacija/izrade-austrumu-ladite-spektakl-vostochnyj-larec-294813/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.