Home lv Izrāde ‘Divas sievietes’

Izrāde ‘Divas sievietes’

Izrāde ‘Divas sievietes’
Se 19.10.2019 19:30
Maskavas nams
5.00 – 12.00

V. Krasnogorovs, izrāde “Divas sievietes”, Bērnu un jauniešu teātris “Balaganchik”, rež. J. Zinovjovs, Liepāja, Latvija (no 16 gadu vecuma)

Teātra apraksts:
Teātrim ir 27 gadi. Tas sastāv no 6 vecuma grupām. Bērnu vecums ir no 10 līdz 17 gadiem. Pieaugušie – no 30 līdz 35 gadiem.
Katru gadu piedalās starptautiskos festivālos Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, kā arī Krievijā. Atkārtoti apbalvoti ar 1. pakāpes diplomiem un Grand Prix. Mākslinieciskais vadītājs – Jurijs Zinovjovs.

Izrādes apraksts:
Svarīgas izmaiņas: Saskaņā ar atļaujas prasībām, kuras saņēmām no dramaturga Valentīna Krasnogorova, mums jāatgriežas pie sākotnējā lugas nosaukuma – “Divas sievietes”.
Izrāde sastāv no divām daļām. Pirmās daļas nosaukums ir “Jaunas kundzes vizīte”. Otrās kārtas nosaukums ir “Women share”. Starpbrīdis netiek nodrošināts.
Lugas žanrs ir sitkoms. Viena un otrā sižeta pamatā ir banālā trīsstūra “vīrs-sieva-mīļākais” sadursme. Un tomēr, atšķirībā no joka, smieklīgās situācijas, kurās iekrīt lugas varoņi, izraisa ne tikai smieklus, bet arī simpātijas.

Info :: https://www.facebook.com/AbaZur/
Biletes :: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/improvizacija/izrade-divas-sievietes-spektakl-dve-zhenschiny-294785/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.