Home lv Izrāde ‘Kaimiņi’

Izrāde ‘Kaimiņi’

Izrāde ‘Kaimiņi’
Se 19.10.2019 17:00
Maskavas nams
5.00 – 12.00

Balstīts uz Mihaila Zoščenko darbiem: “Lieldienu lieta”, “Aristokrāts”, “Saprātīgais”, “Mīlestība”, “Noziegums un sods”, luga “KAIMIŅI”, teātra grupa “SAPŅU TEĀTRIS”, rež. N. Ermakova, V. Zaiceva, Sillamäe, Igaunija (15+)

Par teātri:
Teātra grupas “DREAM THEATER” jauniešu grupa veido, pamatojoties uz Sillamäe jauniešu interešu centru “Strops”. Pats teātra personāls dzimis 1991. gadā. Grupas repertuārā ir bērnu muzikālās pasakas, vaudevilles, bērnu autoru darbi par sociālā teātra tēmām un dramatiski iestudējumi.
Kolektīvs ir atkārtots festivālu dalībnieks un laureāts: apriņķis Iõhvi, “Zelta zivtiņa” Narvā, “krievu klasika” Rīgā. Grupas dalībnieki apguva Velikiye Luki, Pleskavas, Rēzeknes, Sanktpēterburgas skatuves.

Par iestudējumu:
M. Koščenko darbi atspoguļo apkārtējās realitātes realitāti un visas šīs realitātes dzīves pamatelementus – dzīvi, personīgo dzīvi, sociāli vēsturiskās iezīmes un vispārējo kultūras fonu.
Luga “Kaimiņi” parāda parastu cilvēku ar saviem priekiem, bēdām, labās un ļaunās izpratni. Cilvēks, kurš mēģina pielāgoties dzīves realitātei vai pretoties noteiktiem sabiedrības pamatiem.

Info :: https://www.facebook.com/AbaZur/
Biletes :: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/improvizacija/izrade-kaimini-spektakl-sosedi-294731/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.