Home lv Izrāde ‘Nolādēta’

Izrāde ‘Nolādēta’

Izrāde ‘Nolādēta’
Tr 23.10.2019 17:00
Maskavas nams
5.00 – 12.00

Kultūras pils “Togliattiazot” teātris “Opcija”

Jau 37 gadus Krievijā, Togliatti pilsētā, veiksmīgi darbojas Kultūras pils “Togliattiazot” Jaunatnes teātris “Variants” un ir gandarīts par saviem eksperimentiem. Teātra dibinātāja un pastāvīgā režisore, Krievijas Federācijas Teātra darbinieku savienības locekle, 2017. gada Krievijas Federācijas STD Atzinības balvas laureāte ir Gaļina Švetsova-Skripinskaja.
28 gadus Variant Theatre ir nosaukta par People’s.

Teātra komanda ir vairākkārt pārstāvējusi pilsētu un valsti teātru festivālos Krievijā un ārvalstīs (Dienvidkorejā, Lietuvā, Austrijā, Vācijā, Ungārijā, Somijā) ar oriģinālizrādēm, kuru pamatā ir Marc Chagall gleznas, sudraba laikmeta fotogrāfijas, kā arī Daniil Kharma, Vasily Shukshina, Antona Čehova, Žana Lū Lukara un citi darbi.

“Variants” ir ieinteresēts jaunu formu un telpisko risinājumu meklējumos, kā arī radošā sadarbībā ar mūziķiem, māksliniekiem, fotogrāfiem, dramaturgiem.

Veiksmīgs teātra projekts bija kopīgs projekts ar izglītības vietnes “Arzamas.academy” (Maskava) “Literāro orķestri”, kura ietvaros teātris iestudēja 7 stenogrammas, kuru literārā bāze kļuva par unikāliem vēstures dokumentiem un 19. – 20. Gadsimta krievu rakstnieku vēstulēm.

Izrāde “Treklyataya”, kuru izgudroja teātra “Variant” (Togliatti) režisore Gaļina Švetsova-Skripinsky un kuru iemiesoja aktrise Ekaterina Ilyyuk, ir vēl viens A.P. stāsta lasījums. Čehova “Kastaņa”.

“TRIBLED” – īpašnieka sauciens, kurš viņas liktenī kļuva pravietisks. Viņas “saplēsts” gabalos: “varonei” ir divi vārdi, divas dzīvības, divas izcelšanās. Un viņai ir jāizdara izvēle, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet negaidīta un nepamatota.

Izrāde tika prezentēta atklātajā starptautiskajā Krievijas mazo un vidējo pilsētu amatierteātru festivālā “Tava izeja” (2015, Pohvistņevo); Starptautiskajā amatieru teātru festivālā “Lukomorye” Budapeštā (Ungārija, 2015), Starptautiskajā amatierteātru festivālā “Aktieri” (2016. Naberezhnye Chelny), IX starpreģionu festivālā “Experimental Theatre Week” (2016, Omska) un starptautiskajā Jivskylä festivālā “Art Workshop” (Somija, 2018)

Info :: https://www.facebook.com/AbaZur/
Biletes :: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/improvizacija/izrade-noladeta-spektakl-trekljataja-294799/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.