Home lv Līgavaiņi

Līgavaiņi

Līgavaiņi
Pk 11.10.2019 19:00
VEF kultūras pils
30.00 – 46.00

Spilgts divu nacionālo mākslinieku duets – Tatjana Kravčenko un Aleksandrs Panktratovs-Černijs dos Jums neaizmirstamu, siltu un jautru vakaru.

Katjas vecāki (Aleksandrs Pankratovs-Čerijs un Tatjana Kravčenko) nejauši uzzināja, ka viņu mīļotais vienīgais meita ir sestajā mēnesī … Kā tas ir: meita ir stāvoklī, bet vīrs nav! Un pat līgavainis nav sagaidāms !!! Slepeni, neizprotami vecāki sāk meklēt cienīgu kandidātu. Katram pieteikuma iesniedzējam vecākiem ir savs oriģinālais skripts: vienam ir labāks ieročs, otram ir žēlums, trešajam ir spēcīgs vārds.

Tajā pašā laikā viņi pat neapšauba, cik grūti mūsu laikā ir atrast ne tikai to, kas ir cienīgs, bet vismaz kaut kāda sieva …

Dramaturgu Sergeju Belova komēdiju spēlē „Nevainīgu meiteni sestajā mēnesī” režisors Mihails Jelisejevs, kurš reizēm uzrādīja Oscar Wilde, Ray Cooney un Joseph Brodsky.

Cast:

Tatjana Kravčenko – Krievijas Tautas māksliniece, Lenkom Teātra aktrise un kino. kļuva populārs, pateicoties nacionālajai TV sērijai “Matchmakers”, kur viņa spēlēja nozīmīgu lomu.

Alexander Pankratov-Cherny, Krievijas Tautas mākslinieks, teātra un kino aktieris. Viņš ir plaši pazīstams galvenokārt par galvenajām lomām filmās „Mēs esam no džeza”, „Ziemas vakars Gagrā” un „Kur ir nofelets?”

Dmitrijs Voronins ir krievu kino un teātra aktieris. Viņš skatījās TV sērijā “Pope for Growth” (CTC), „Deffchonki” (TNT), „Orlova un Aleksandrovs” („Channel One”), “Labvēlīgo meiteņu institūta noslēpumi” (Krievija).

Boriss Komarovs ir krievu aktieris. Viņš piedalās Maskavas Starptautiskā teātra asociācijas teātra izrādēs: Maskavas vēsture, braucēji, kā arī muzikālā Jēzus Kristus – Superstar.

Sergejs Gorbunovs – krievu aktieris, mūziķis. Piedalās teātra “Lenkom” izrādēs: “Peer Gynt”, “The Nutcracker”, “Walpurgis Night”, “Juno un Varbūt.” Sadarbojas ar mūzikas komandām “Kartush”, “Rossy”, “Intelligent village”.

Maxim Lebedev – teātra un kino aktieris. “Mēness teātra” aktieris: “Romeo un Džuljeta”, “rokoko”, “Unkorkeru bumba”. Viņš skatījās sērijā “Kremļa kadeti” (STS) un filmās “Meitenes medības”, “Caur miglu”, “Reiz rudenī”.

Izrāde būs interesanta gan sievietēm, gan vīriešiem.
Vairāk informācijas: http://studio-illusion.com
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/komedija/ligavaini-zhenihi-grooms-290356/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.