Home lv Operācija ‘Mēs’ jeb Neticamais piedzīvojums’

Operācija ‘Mēs’ jeb Neticamais piedzīvojums’

Operācija ‘Mēs’ jeb Neticamais piedzīvojums’
Se 23.11.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
12.00 – 40.00

Labsirdīgs, dinamisks un ļoti smieklīgs uzvedums ar zvaigžņotu aktieru sastāvu! Galvenajās lomās ir tautā mīlētā Natālija Varleja, kuras popularitātes virsotne bija filmas”Kaukāza gūstekne” iznākšanas laiks, kurā Natālijai Varlejai bija “sportistes, komjaunietes un vienkārši skaistules” Ņinas loma. Vladimirs Dolinskis, kurš kļuvis pazīstams pateicoties filmām “Parasts brīnums” un “Tas pats Minhauzens”. Pjotrs Beliškovs, zināms no seriāliem “Krauklis”, “Iecirkņa inspektors”, “Mežsargs”. Dzirkstošs humors un negaidīts sižeta pavērsiens neļaus skatītājiem garlaikoties. Skatoties šo izrādi, varēs gan pasmieties, gan ieraudzīt kā saglabāt savstarpēju saprašanos ar mīļajiem cilvēkiem, neskatoties uz visām grūtībām.

“Operācija “Mēs” jeb neticamais piedzīvojums” – ir stāsts par savstarpējām attiecībām starp diviem vairs ne jauniem cilvēkiem. Aizkustinošs, smieklīgs un bērnišķīgi naivs dienesta romāns starp bijušo aktrisi un maza privāta teātra bufetes darbinieku, kurš sācies piecus gadus atpakaļ, mūsu varoņus aizvedis līdz robežai, kad jāizdara izvēle starp dzīvību un nāvi. Tas pārvērš šo jauko cilvēku dzīvi par cirku.

Vairāk informācijas: http://www.parter.lv
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/drama/operacija-mes-jeb-neticamais-piedzivojums-operacija-my-ili-neverojatnoe-prikljuchenie-281659/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.