Home lv Par godu festivāla Summertime jubilejai tiks izdota pastmarka ar Ineses Galantes attēlu

Par godu festivāla Summertime jubilejai tiks izdota pastmarka ar Ineses Galantes attēlu

Šogad starptautiskais mūzikas festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” svin savu 15. jubileju. Ineses Galantes fonds sadarbībā ar Latvijas Pastu ir izdevis īpašu personalizēto pastmarku par godu festivāla Summertime jubilejas sezonai – uz tās attēlota dīva Inese Galante.

Šovasar no 5. līdz 11. augustam jau piecpadsmito reizi risināsies viens no lielākajiem starptautiskajiem mūzikas festivāliem Latvijā – “Summertime – aicina Inese Galante”, Dzintaru koncertzālē uz vienas skatuves pulcējot spožākās fanka, džeza, rokenrola, latīņu, Balkānu un klasiskās mūzikas zvaigznes. Par godu šim grandiozajam un nozīmīgajam galvaspilsētas kultūras dzīves notikumam sadarbībā ar Latvijas Pastu tiks izdota personalizētā pastmarka ar festivāla mūzas attēlu.

“Es ļoti priecājos, ka festivālam tik nozīmīgā gadā sadarbībā ar Latvijas Pastu tiks izdota personalizētā pastmarka. Šis notikums man ir liels pagodinājums un tajā pašā laikā nes arī lielu atbildību, lai arī turpmāk priecētu savu uzticamo auditoriju ar interesantiem projektiem, kuri noteikti attīstīsies un mainīsies,” stāsta Inese Galante.

Šovasar festivāls “Summertime – aicina Inese Galante” risināsies Jūrmalā no 5. līdz 11. augustam.
Detalizēta festivāla programma aplūkojama mājas lapā www.festivalsummertime.com.

Biļetes uz festivālu “Summertime – aicina Inese Galante” pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs visā Latvijā, kā arī vietnē www.bilesuparadize.lv.

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.