Home lv PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE

PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE

PELNRUŠĶĪTES KARALISKĀ BALLE
Pk 11.10.2019 19:00
Maskavas nams
10.00 – 18.00

Muzikālā pasaka no Sanktpēterburgas visai ģimenei.

11. oktobrī, 19:00 – Maskavas Nams, Rīga

12. oktobrī, 13:00 – Daugavpils teātris, Daugavpils

Komponists – Dmitrijs Gusevs

Režisors – Mihails Slavskis

Scenārists – Jūlija Ulanova

Mākslinieks – Igors Makarovs

Aktieri: Ksenija Arsenjeva, Polina Uļjanova, Sergejs Giļazevs, Petrs Harčenko, Griša Turkins, Nataļja Anfimova, Margarita Kalekina, Mihails Slavskis.

Balets “Impulss”, vad. Olga Červatjuka

Spilgts, jautrs, aizraujošs mūzikls!

Vienas no populārākajām pasakām pasaulē “Pelnrušķīte” autora versija. Asprātīgi dialogs un krāšņs izcilās klasikas izpildījums.

Izrāde harmoniski apvieno radošus un tehniskus risinājumus – dekorāciju, gaismas, mūzikas, spilgtu tērpu kombinācija ar horeogrāfiju, vokālu un lielisku aktiermeistarību. Spilgts, dinamisks mūzikls būs interesants gan bērniem, gan pieaugušajiem, un tā būs lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar visu ģimeni!

Īpaši šai izrādei dekorācijas un kostīmi veidoti pēc mākslinieka Igora Makarova skicēm.

Mūzikas autors ir Maskavas komponists Dmitrijs Gusevs, kurš plaši pazīstams ar daudzām bērnu izrādēm, kas iestudētas uz Maskavas, Sanktpēterburgas, Ufas, Voroņežas un citu Krievijas pilsētu skatuvēm.

Visiem labi pazīstamās pasakas sižets norisinās galvenās Karaliskās balles priekšvakarā; šajā ballē princim jāizvēlas sev līgava – agrāk princis noraidīja visas karaļa piedāvātās kandidātes no kaimiņvalstīm.

Visas vietējās skaistules laiko jaunākās Parīzes modes tērpus, lai iepatiktos princim; karalis ar sajūsmu vēro, kā mainās viņa karaļvalsts, kā galminieki mazgā un pulē visu apkārt; karalisti satrauc jaunie viesi, princeses, un vissvarīgākais – intriga, kuru izvēlēsies princis – īsi sakot, karaļvalsts mutuļo.

Lai balle izdotos „noteikti ar labumu”, karalis no svešām zemēm aicina ārzemju un briesmīgi pieredzējušu karalisko baļļu rīkotāju marķīzu de Svētki, un tas ar sev raksturīgo enerģiju apņemas organizēt gada galveno karalisko balli.

Iegūt princi savām meitām – tāds ir galvenais pamātes mērķis, un viņa ir gatavs uz visu, lai tikai to sasniegtu.

Tātad visā karaļvalstī ir “karstais” laiks. Tieši šo notikumu virpulī iekrīt pasaku galvenā varone – Pelnrušķīte.

Izrāde harmoniski apvieno radošus un tehniskus risinājumus – dekorāciju, gaismas, mūzikas, spilgtu tērpu kombinācija ar horeogrāfiju, vokālu un lielisku aktiermeistarību padara mūziklu par neaizmirstamu notikumu.

Vairāk informācijas: http://studio-illusion.com
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/bernu-un-jauniesu-teatris/pelnruskites-karaliska-balle-korolevskij-bal-zolushki-290580/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.