Home lv Rīgā uzstāsies reperis Big Baby Tape

Rīgā uzstāsies reperis Big Baby Tape

14 septembrī naktsklubā Studio 69 uzstāsies populārs 19 gadu vēcs trap mūzikas izpildītājs Big Baby Tape, informē portāls balticevents.info

Big Baby Tape (Jegors Rakitins) – 19 gadu vecs trap mūzikas žanra izpildītājs un dziesmu autors. Jegora iepazīšanāš ar mūziku bija jau 4 gadu vecumā, kad pirmo reizi paklausījās 50 cent un Gucci Mane un tie jau ietekmēja uz mākslinieka nākotni. Jau sešu gadu vecumā uz tantes jautājumu par ko viņš vēlās kļūt, zēns atbildēja: “Es gribu kļūt par reperi”.

12 gadu vecumā mazais mākslinieks sāka strādāt Fruity Loops programmā, tāpēc ka ar to iepazina māsas draugs. Jegors turpināja sēdēt pie tas programmas visu laiku, veidojot bitus un jau 15 gadu vecumā Jegors paņēmis sev vārdu Big Baby Tape.

16. novembrī 2018. gadā debitēja ar pirmo studijas albūmu “Dragonborn” uz “Warner Music Russia” lejbla. Jau pēc pāris dienām dziesma ar nosaukumu “Gimme The Loot” aizņema pirmo pirmo pozīciju Apple Music un iTunes Store.

Rīgā Big Baby Tape izpildīs savas labākas dziesmas, ka arī absolūti jaunus darbus. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visas Biļešu Serviss kasēs.

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.