Home lv ROKA HITI VOL.3 Simfoniskais restarts

ROKA HITI VOL.3 Simfoniskais restarts

ROKA HITI VOL.3 Simfoniskais restarts
Tr 11.12.2019 20:00
Rīgas Kongresu nams
20.00 – 45.00

11. decembrī Rīgas Kongresu namā ar jaunu programmu “Simfoniskie Rok-Hīti” uzstāsies Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris “IP Orchestra”, piedāvājot skatītājiem iespēju paklausīties iemīļotākos roka hītus pilnīgi jaunā skanējumā.
Sankt-Pēterburgas simfoniskais orķestris “IP Orchestra”, piedaloties Marijinskas teātra balsīm, labi pazīstams ne tikai Krievijā. Tas nopelnījis arī skatītāju mīlestību piecos kontinentos, uzstājoties uz labākajām pasaules skatuvēm.
Igors Ponomarenko, diriģents un orķestra dibinātājs, savas radošās karjeras laikā devis vairāk nekā četrus tūkstošus koncertu. Viņš iekaroja tādas pazīstamas koncertzāles kā “Queen Elizabeth Hall” Londonā, “L’Olympia” Parīzē, Turīnas opera, Šanhajas Lielais teātris, Dubajas Universitāte, kā arī uzstājiess visāss pazīstamās Maskavas un Sankt-Pēterburgas zālēs.
“Simfoniskie Rok-Hīti” orķestra programmā ir ne tikai mūsdienīgi roka skaņdarbi, bet arī visiem labi zināma klasika. Koncerta laikā negaidītos aranžējumos skanēs tādi leģendāru rokgrupu hīti kā Scorpions, Nirvana, The Beatles, Pink Floyd, Doors, Queen, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Led Zeppelin, Uriah Heep, Rolling Stones, Bon Jovi un daudzi citi.
“Roks jau sen pats kļuva par klasiku, – Maestro saka par “Simfoniskie Rok-Hīti” programmu, – Roka laikmets visiem nesa brīvību, un tā brīvības vēja sajūta ir palikusi līdz šim. Un, protams, publikai tas patīk. Cilvēki atceras šo dziesmu vārdus un koncertos piebalso.”
“IP Orchestra” izpildījumā zināmie hīti skanēs jaunā gaismā. Pēterburgā muzikantu koncerts patiešām ir unikāls un neparasts. Rok-hītu izpildījums uz klasiskiem simfoniskiem instrumentiem pārsteigs skatītājus un uzdāvinās neaizmirstamus iespaidus. Lai emocijas būtu vēl vairāk, pavadījumā mūzikai uz liela ekrāna būs translēti pazīstamu rokgrupu video un foto.

Vairāk informācijas: http://www.underfestival.com
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/roka-hiti-vol3-simfoniskais-restarts-286753/

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :
Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.