Home Weekend Шоу Šovs ’12 Pasaules mūzikli’

Šovs ’12 Pasaules mūzikli’

Šovs ’12 Pasaules mūzikli’
Sv 22.03.2020 19:00
Arēna Rīga
6.20 – 59.20

2020.gada 22.martā uz Arēnas Rīga skatuves būs Krievijas mūziklu zvaigznes krāšņais, dinamiskais teatralizētais šovs – “12 Pasaules mūzikli”

Projekts, kuru pirmo reizi redzēs un klausīsies Latvija, sola kļūt par pašu spilgtāko nākamā gada!

Uz skatuves risinās pašas spilgtākās muzikālo stāstu lappuses no 12 populārākajiem pasaules mūzikliem.

Jūs redzēsiet labākos numurus no mūzikliem: “Operas spoks”, “Notr-Dam de Pari”, “Jēzus Kristus superzvaigzne”, “Kaķi”, “Metro”, “Čikāga”, “Romeo un Džuljeta”, “Vijolnieks uz jumta”, “Svilpo pa vēju”, “1000 un 1 nakts”, kā arī mūziklu “Bombejas sapņi” un “Mocarts. Rok-opera” fragmenti.

Fantastisks šovs, piepildīts ar lielisku vokālu, mūziku, kas jau kļuvusi par klasisku žanru, elegantu tērpu maiņu, augstu horeogrāfiju un cirka trikiem.

Šīs spilgtās izrādes veidošanā izmantotas jaunākās iestudējumu tehnoloģijas, aktuālākie jaunumi un tendences scenogrāfijas, gaismas un skaņas jomā.

“12 mūzikli” trupas kodols sastāv no aktieriem, kurus pieņemts uzskatīt par “mūziklu zvaigznēm”, kuri zināmi no pašām populārākajām, spilgtākajām un lieliskākām muzikālām izrādēm: Vladimirs Dibskis (Владимир Дыбский), Andrejs Beļavskis (Андрей Белявский), Aleksejs Losihins (Алексей Лосихин), Anna Lukojanova (Анна Лукоянова), Vadims Mičmans (Вадим Мичман), Anastasija Gončara (Анастасия Гончар), Marija Šorstova (Мария Шорстова), Anna Verškova (Анна Вершкова), Ruslans Ivanovs (Руслан Иванов), Teona Doļņikova (Теона Дольникова), kā arī baleta aktieri, kuri piedalās šajos mūziklos..

Pavisam kopā izrādē piedalās vairāk kā 25 Krievijas mūziklu “zelta sastāva” zvaigžņu.

Vēl koncertā piedalās vijolnieks – virtuozs Vladimirs Vetts (Владимир Ветт).

Tā ir vienīgā iespēja Latvijas iedzīvotājiem noskatīties programmu, kurā iekļauti visu mūziklu dārgumi, kas tiek demonstrēti gan Krievijā, gan veiksmīgi uz ārvalstu skatuvēm.

22.martā uz Arēnas Rīga skatuves šovā – “12 Pasaules mūzikli” tiks atsaukta atmiņā neatkārtojamā Brodvejas, Vest-Enda un Monmartras atmosfēra.

Izrādes ilgums 3 stundas!

Organizators :https://www.facebook.com/Show12Musicals @Show12Musicals
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/muzikls/sovs-12-pasaules-muzikli-shou-12-mirovyh-mjuziklov-287214/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.