CityRiga.lv
AKTUĀLI
🚶 RĪGAS MAZAIS MARŠRUTS — ĶĪPSALAS KOKA ŠARMS26.09. 17:00 · Rīgas mazais maršruts Kabaču pankūkas26.09. 16:01 · Etera Limuzīns Jāņu nakts krāsā (1981)26.09. 16:00 · Latvijas kino stāsti 🎪 RĪGAS CIRKS — VĒSTURISKA VIETA RĪGAS CENTRĀ26.09. 14:00 · Rīgas Apskates Vietas 🍂 Rīga iekrāsojas rudenī… ❤️26.09. 13:00 · Etera 📜 26. SEPTEMBRIS PASAULES VĒSTURĒ26.09. 12:01 · Šī diena vēsturē 🌾 MIĶEĻDIENA — RUDENS RAŽAS UN SENĀS TRADĪCIJAS 🍂26.09. 11:00 · Zinas 🌞 Labrīt, Rīga! Lai skaista sestdiena! ❤️26.09. 09:00 · Etera 🌍🗣️ ŠODIEN ATZĪMĒ EIROPAS VALODU DIENU!26.09. 08:01 · Etera Dienas raksturojums 26.09.202626.09. 06:00 · Dienas raksturojums
RĪGA12°CSkaidrs
IZVĒLNECityRiga.lv
ŠOVAKARRĪGA LIVE18:00–23:00 · Atvērt vakara ēteru →

Ikdienas ēterā

RĪGA LIVESvētki katru dienuŠī diena vēsturē

Iedvesmai

Gudrā domaFakts par RīguDienas raksturojums
PILSĒTA TUVPLĀNĀVisa Rīga vienuvietAtvērt rubriku →

Šodien

Šodien RīgāLaika ziņasRīgas Kalendārs

Stāsti un vietas

Rīgas stāstiViena rajona stāstāViena Rīgas ielaRīgas mazais maršrutsRīgas Apskates VietasFakts Par RīguAtpazīsti Rīgu
JAUNĀKAIS · 25.09.20261971. gads. Fragments no mākslas filmas “Lielais dzintars”Lasīt →
Foto
Latvijas gadsimta cilvēki
Ziņas112 Latvija
JAUNĀKAIS · 26.09.2026Kabaču pankūkasLasīt →
Receptes
Rīgas garšas
JAUNĀKAIS · 22.09.2026📍 RĪGAS AFIŠA | 22.–27. SEPTEMBRISLasīt →
Afiša
Pasākumi
Drīzumā Kino
Kalendārs
RigaKino.lv
Latvijas kino stāsti
JAUNĀKAIS · 25.09.2026🦌 Kad daba sarīko savu izrādi…Lasīt →
Kas notiek Latvijā?
Latvijas monētas
Latvijas prezidenti
Latviešu pasakas un teikas
Latvijas Pilsētas
Kontakti
Sākums/Kas notiek Latvijā/Ziņa
Kas notiek Latvijā

Rēzekne

CRcityrigalv26. jūnijs 20261 min lasīšanai0 skatījumi
Rēzekne
CityRiga.lv
DALIESfw
@tanuha322

♬ Visu gadu dziesmas krāju – Ugunīgā Gunta & Negantais Porgants

Post Views: 159
cityrigalatvijaRezekneriga
CR
RAKSTU SAGATAVOJAcityrigalv

CityRiga.lv — no mūsu pilsētas dzīves.

TEKSTA IZMĒRS
IZLASĪTS
DALIES AR ZIŅU

Pastāsti par šo arī citiem

Izvēlies ērtāko veidu vai vienkārši nokopē saiti.

fFacebookWWhatsApp➤Telegram𝕏X✉E-pasts

IZPĒTI CITYRIGA.LV

Atklāj Rīgu tālāk

Šodien RīgāAktuālais vienuviet →Pasākumi RīgāKo darīt pilsētā →Nedēļas nogaleBrīvdienu izlase →
← IEPRIEKŠĒJAIS RAKSTSCalvin Harris Mežaparka . 06.08.2026NĀKAMAIS RAKSTS →Biskvīta rulete ar svaigām zemenēm

Turpini lasīt

Jums varētu interesēt

Visas ziņas →
🦌 Kad daba sarīko savu izrādi…Etera🦌 Kad daba sarīko savu izrādi…25. septembris 2026 · 1 min🫎 Kad autobuss kavējas, bet alnis jau ir pieturā! 😄Kas notiek Latvijā🫎 Kad autobuss kavējas, bet alnis jau ir pieturā! 😄22. septembris 2026 · 1 min🌊 Jūrmala. Brīdis, kad debesis runā pašas. 🌅Kas notiek Latvijā🌊 Jūrmala. Brīdis, kad debesis runā pašas. 🌅21. septembris 2026 · 1 minMazais briedītis aug pa dienāmEteraMazais briedītis aug pa dienām27. jūlijs 2026 · 1 minJaundomes muižas svētki 2026Kas notiek LatvijāJaundomes muižas svētki 202625. jūlijs 2026 · 1 minSkaistā Mežotnes baznīcaKas notiek LatvijāSkaistā Mežotnes baznīca25. jūlijs 2026 · 1 minLudza parksEteraLudza parks23. jūlijs 2026 · 1 minSalaspils botāniskais darzsEteraSalaspils botāniskais darzs23. jūlijs 2026 · 1 min

CityRiga.lv video

Dance Floor by Dim Volkov

Atvērt YouTube kanālu →
JAUNĀKĀS EPIZODESIzvēlies video

Mūsu tīkls

Mūsu projekti

CityRiga.lv mediju un sociālo projektu tīkls.

Visi projekti →
Dim Volkov — CityRiga.lvDim Volkov — CityRiga.lvVideo un tiešraides↗ 112 Latvija112 LatvijaOperatīvā informācija↗ RetroRiga.lvRetroRiga.lvRīga fotogrāfijās↗ Runā RīgaRunā RīgaPilsētas sarunas↗ RigaKino.lvRigaKino.lvKino jaunumi↗ Latvija FoodLatvija FoodReceptes un garšas↗ Kas notiek Latvijā?Kas notiek Latvijā?Aktuāli notikumi↗
Mūsu pilsēta. Mūsu stāsti.

CityRiga.lv — pilsēta, kas dzīvo.

fFacebook◎Instagram▶YouTube➤Telegram
CityRiga.lv

Rīgas pilsētas pozitīvā lapa par cilvēkiem, vietām, notikumiem un pilsētas ikdienu.

socmedia@cityriga.lv
SadaļasZiņasRetroRiga112 LatvijaRīgas garšasAfiša
CityRiga.lvPar mumsSadarbībaReklāmaKontaktiDarbs pie mums
Atbalsts

Neatkarīgs saturs par Rīgu top ar lasītāju un sadarbības partneru atbalstu.

Atbalsti CityRiga.lv →
© 2011–2026 CityRiga.lvMateriālu kopēšana un izplatīšana ir atļauta un tiek atbalstīta, norādot aktīvu saiti uz oriģinālo publikāciju.
Privātuma politika