Otrdienas vakars noslēdzies. Uz tikšanos rīt!
Ar šo noslēdzam otrdienas vakara ēteru!
Šis vakars ir aizvadīts, un ir pienācis laiks atpūtai. Paldies ikvienam, kurš šovakar bija kopā ar CityRiga.lv un sekoja līdzi mūsu pilsētas dzīvei. ❤️
Katru dienu Rīgā notiek kas interesants, un mēs priecājamies, ka varam to atspoguļot un dalīties ar jums.
Lai šī nakts ir mierīga, bet rītdiena nes jaunas iespējas, labas ziņas un iedvesmojošus mirkļus.
🌙 Ar labu nakti, Rīga!
Tiekamies jau rīt vakara ēterā.
🌐 CityRiga.lv
📧 socmedia@cityriga.lv
Ar cieņu,
CityRiga.lv – No mūsu pilsētas dzīves
#CityRiga #RigaLive #Arlabunakti #Rīga #NoMūsuPilsētasDzīves
📸 @rambo_riga ( https://www.instagram.com/rambo_riga )