Trešdienas ēters noslēdzies. Uz tikšanos ceturtdien!
Ar šo noslēdzam trešdienas vakara ēteru!
Vēl viena diena mūsu pilsētā ir aizvadīta, un ir pienācis laiks pateikt paldies visiem, kuri šovakar bija kopā ar CityRiga.lv. ❤️
Paldies par jūsu laiku, uzticību, komentāriem un interesi par notikumiem Rīgā. Tieši jūs esat iemesls, kāpēc katru vakaru atkal tiekamies šeit.
Rīt jau ceturtdiena, un nedēļas nogale kļūst arvien tuvāka.
🌙 Lai mierīga nakts, labs miegs un veiksmīga ceturtdiena!
Tiekamies jau rīt no jauna ar aktuālākajām ziņām, fotostāstiem un notikumiem no mūsu pilsētas dzīves.
🌐 CityRiga.lv
📧 socmedia@cityriga.lv
Ar cieņu,
CityRiga.lv – No mūsu pilsētas dzīves
#CityRiga #RigaLive #Arlabunakti #Rīga #NoMūsuPilsētasDzīves
📸 @purple_jinjer ( https://www.instagram.com/purple_jinjer )