Домой Weekend ĀTRUMA FESTIVĀLS – RALLIJS “KURZEME 2016”

ĀTRUMA FESTIVĀLS – RALLIJS “KURZEME 2016”

ĀTRUMA FESTIVĀLS – RALLIJS “KURZEME 2016”
ПТ, 06.05.16 16:00 — СБ, 07.05.16 23:59
Liepāja, Liepājas reģions
Цена 12.00 €

Rallijs “Kurzeme” savā vairāk nekā 50 gadu pastāvēšanas vēsturē ir noticis gan vēlā rudenī, gan jūlija svelmē, gan augusta pēdējās nedēļas nogalē, taču tagad pienācis laiks arī agram pavasarim – maija pirmajai nedēļas nogalei. Lejaskurzemē cieto grants seguma autoceļu stāvoklis ļauj sacensības rīkot agrāk nekā citur, tāpēc šogad “Kurzeme” notiek ierastajos rallijsprinta “Kalnamuiža” datumos, un līdz ar to atklās grants ralliju sezonu visā Baltijas jūras reģionā.

Dalībniekiem šogad sagatavota vairāk nekā 120 kilometru gara trase, kas vīsies pa ātrajiem un gleznainajiem Kurzemes ceļiem, kur sportistiem nāksies pārvarēt interesantas ātru līkumu pasāžas, viltīgus tramplīnus un pierādīt savu meistarību sarežģītos, taču ļoti baudāmos ātrumposmos. Festivāla programmā iekļautas arī rallijsprinta sacensības.

Kā ierasts, arī “Kurzeme 2016” būs Ātruma festivāls, un šogad plānots dažādās tehnisko sporta veidu disciplīnās iesaistīt pēc iespējas plašāku cilvēku loku. Tāpat Liepāja maija pirmajā nedēļas nogalē saviem viesiem piedāvās daudzveidīgas arī ar motoru sportu nesaistītas izklaides un atpūtas iespējas, jo Ātruma festivāla norises laikā tiks atklāta arī vasaras tūrisma sezona.

Ātruma festivāla — rallija «Kurzeme 2016» galvenie pasākumi:

• Latvijas čempionāta posms rallijā
• FIA Baltijas rallija kausa 1.posms
• Latvijas čempionāta posms rallijsprintā
• LADA kauss
• Kravas auto kauss (TRUCK CUP)
• Latvijas čempionāta 1.posms ūdensmotosportā ātrumlaivām

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.