Домой Weekend Спорт Baltijā lielākās funkcionālā fitnesa sacensības Battle of Riga 2017

Baltijā lielākās funkcionālā fitnesa sacensības Battle of Riga 2017

Baltijā lielākās funkcionālā fitnesa sacensības Battle of Riga 2017
Сб 17.06. 2017 10:00 — Вс 18.06. 2017 20:00
Starptautiskais izstāžu centrs ĶĪPSALA
6.50 — 10.00

Baltijā lielākās funkcionālā fitnesa sacensības “Battle of Riga”. Jau 17. un 18. jūnijā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, spēkiem mērosies 120 Eiropas spēcīgākie CrossFit atlēti no 20 valstīm, tostarp 32 Latvijas pārstāvji.

Lai nokļūtu finālturnīrā Rīgā, jau pusgadu iepriekš, visiem sacensību dalībniekiem bija jāpārvar kvalifikācijas kārta. Par iekļūšanu finālā sacentās vairāk nekā 500 dalībnieku no 25 valstīm (!), no kuriem Ķīpsalā redzēsim 120 pašus labākos.

Dinamisks un acij tīkams
Gan rūdītiem CrossFit faniem, gan arī vienkārši interesentiem sacensības vērot būs aizraujoši, jo funkcionālais fitness ir dinamisks un vizuāli baudāms – sportisti sacenšas daudzveidīgās un atraktīvās disciplīnās, kas iekļauj kā svarcelšanas, tā arī ķermeņa svara un izturību pārbaudošus elementus visdažādākajās kombinācijās. Šāda veida sacensībās daļu no veicamajiem uzdevumiem sportisti nereti uzzina tikai pašu sacensību laikā, kas liek īsā laikā pielāgoties vēl nezināmiem pārbaudījumiem.

Atlēti finālā sacentīsies piecās kategorijās – sieviešu un vīriešu sporta un elites klasēs, kā arī atsevišķā grupā, kurā piedalīsies 35 un vairāk gadus sasnieguši vīrieši.
Šogad dalībnieku pulks ir īpaši titulēts, apvienojot Eiropas TOP atlētus, kas sasnieguši augstus rezultātus uz starptautiskās skatuves.

Lai sacensības būtu vēl aizraujošākas, skatītājus iepriecinās arī atraktīvi viesmākslinieku priekšnesumi, šova elementi un aizraujoši konkursi, kuros varēs iegūt vērtīgas sacensību atbalstītāju sarūpētas balvas.
Īpaši šova elementi un mūziķu priekšnesumi paredzēti katrā no pasākuma dienu noslēguma daļā.

CrossFit EXPO
Līdzās sacensību norisei tiks veidota tematiska ekspozīcija „CrossFit EXPO”, kur gan apmeklētāji, gan dalībnieki varēs aplūkot un iegādāties ar funkcionālo fitnesu saistītu atribūtiku un preces.

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.