Домой Weekend Cūciņa Peppa aicina draugus

Cūciņa Peppa aicina draugus

Cūciņa Peppa aicina draugus
ПТ, 11. МАРТ 2016 19:00
Rīgas Kongresu nams
Цена 8.00 — 25.00 €

Producentu kompānija “Art D Vision” piedāvā.
“Cūciņa Peppa savāc draugus” ir jautra, interaktīva muzikāla izrāde bērniem, kas radīta pēc Anglijas kompānijas “Entertainment ONE UK”, multfilmas “Cūciņa Peppa” radītāja, licences.

Mūsu bērnu iemīļota multiplikācijas seriāla varone Cūciņa Peppa aicina uz svētkiem. Bērni ne tikai noskatīsies lielisku šovu, bet arī varēs paspēlēt ar Peppu, iemācīsies daudz jaunu dziesmiņu un deju, uzzinās daudz jauna un derīga.

Spilgta, dinamiska, dzīvespriecīga, labu joku un jautru dziesmu pilna izrāde, piedaloties artistiem, lellēm un maziem skatītājiem! Kopā ar Cūciņu Peppu un viņas draugiem, mammu, tēti un brāli Džordžu, bērni apmeklēs cūciņu ģimenes māju, ziemas parku, paspēlēs paslēpes, izmācīsies mazu pīlēnu deju, palīdzēs izglābt pīlēnu. Tieši izrādē mazi skatītāji dziedās un dejos, minēs mīklas un, protams, varēs nofotografēties ar mīļākajiem varoņiem.

Izrāde radīta multiplikācijas seriāla “Cūciņa Peppa”, kas bērniem saprotamā formā stāsta par draudzību un izpalīdzību, par ģimenes vērtību saglabāšanas un cieņas pret pieaugušajiem svarīgumu, tradīcijās un oriģinālajā atmosfērā.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.