Домой Weekend Егор Дружинин. Всюду жизнь в Риге.5 октября 2016 года

Егор Дружинин. Всюду жизнь в Риге.5 октября 2016 года

Егор Дружинин. Всюду жизнь в Риге.2 октября 2016 года
Ср 05.10. 2016 19:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 — 55.00

Izrāde «Dzīvība visur!». Stasta varoņi mums visi ir labi pazistāmi. Mēs paši esam ļoti skumji, jautri, smiieklīgi, nopietni, jocīgi, divaini. Mēs dzīvojam, kad mēs cenšamies kaut ko sasniegt, kaut ko realizēt savā dzīvē. Vieta, kur dzīvo mūsu varoņi ta arī saucas — «Dzīve». Ta ir pazaudēta kaut kur starp 40iem un 60iem. Mūsu stasta fināls ir vientulība, kāda cilvēka vai kāda notikuma sagaidīšana, kas izmainīs mūsu dzīvi. Varoņi ir 15 absolūti dažādas vientuļas sievietes un 6 absolūti dažādi vīri, kas traucē viens otram atrast viens otru. Pienak laiks cīnīties par savu prieku un laimi, izmantojot dažādus, dažreiz pat divainos piegājienus.

Izrādē piedalās mūziklu un televīzijas raidījumu aktieri un mākslinieki: Jegors Družiņins («Chikago», « Sagatavojis », «Zeltas Maskas» laureāts)
Jurijs Mazihins («Iznīcināšana», mūzikli: «Nord-Ost», «Sagatavojis», «Parasts brīnums», «Zeltas Maskas» un «Muzikāla teatra sirds» laureāts)
Anžeļika Kaširina («Dodiet mums jauniešus», «Viens par visiem»)
Iļja Gļinnikovs («Interni», «Pirmā mīlestība», «Migla »)
Ņika Cirkovič («Mīlestība un Spiegošanas», «Aģentūra NLS»)
Džemals Tetruašviļi («luksofors », «12 krēsli», «Kamenskaya»)
Aļeksandra Rozovskaja («Nord-Ost», « Scarlet buras»)
Igors Rudniks («Zvaigzne Factory »), Natalija Koreckaja («Mamma Mia!», «Mīlestība un Spiegošanas»), Dmitrijs Burukins («Visskaistākā»,«Pirmā mīlestība»), Anna Gučenkova («Мamma Mia!», «Monte Cristo», «Mīlestība un Spiegošanas »), Eļvina Muhutdinova («Мamma Mia!», «Sagatavojis», «Mīlestība un Spiegošanas») un citi.
Izrādes programmā dominē čigāņu bigbendu mūzika. Tie ir «Fanfare Chiocarlia», Džango Rajnhards un Gorana Bregoviča kompozīcijas.

Jegors Družiņins — teātra, kino horeogrāfs un režisors gan televizijā, gan estrādē. Vienmēr ir horeogrāfijas pedagogs televīzijas raidijumā «Zvaigzne Factory », «Zelta gramofons» raidijuma vādītājs, «Чикаго» mūzikla aritsts, kur bija spēlējis kopā ar Fiļipu Kirkorovu galvenas lomas. Ir strādājis ar tādiem mūzikliem, kā «12 krēsli», !», «Mīlestība un Spiegošanas».Bija galvenais horeogrāfs tādiem māksliniekiem, kā Alsu, Gverdciteļi, Rezņikovu, Ļeontjeva videoklipos, Kirkorovu, Koroļovu, Ukupņiku, «Izcils».

No 2004 strādā, kā galvenais horeogrāfs vairākos teātros un no 2010. līdz 2011. gadam Jegors pieņem dalību žurijas lomā televīzijas programma « Dejošana ar Stars» un 2014. gadā — «Tanci uz TNT» televīzijas projekta pasniedzējs. Izrādē «Dzīvība visur» Jegors Družiņins uzstāsies Pižona un Jūrnieka lomās.

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.