Home Afiša Holiday Fest! Open air

Holiday Fest! Open air

429

Holiday Fest! Open air
Pk 21.07.2023 19:00
Wondersala
16.20 – 40.50

HOLIDAY FEST! – šī ir ilgi gaidītā vasaras ballīte, kas notiks modernajā WONDERSALĀ Andrejostā, Rīgā 21. jūlijā!

Šī nedēļas nogale solās būt notikums, kas dos enerģiju visai vasarai!

HOLIDAY FEST uzstāsies mākslinieki no Latvijas, Ukrainas, Beļģijas un Somijas.

3LIVE PROJECT & [EX] DA BASS – enerģisks latviešu projekts, kurā piedalās taustiņinstrumentālists Einārs Latiševs, trompetists Normunds Plesis un dīdžejs Mareks Dainis jeb [Ex] Da Bass. Savā virtuozajā stilā viņi izpildīs gan mūsdienās populārus hitus, gan pagājušo gadu remiksus.

ESTRADARADA no Kijevas ir autori megahitam “Vitе nado vijti”, kas vietnē YouTube ieguvis vairāk nekā 90 miljonus skatījumu un kļuvis par vienu no galvenajiem hitiem Ukrainā un NVS valstīs. Grupas repertuāru veido deju hiti ukraiņu, krievu un angļu valodā tehno, house, soul, disco un indie pop stilā.

DANZEL ir beļģu house un Europop mūziķis. Pazīstams ar savām kaverversijām dziesmām “Pump it up”, “You Spin Me Round”, kā arī saviem oriģinālajiem deju projektiem, piemēram, “You are all of that”, “Put your hands up in the air”, “What is life” un citiem.

DARUDE – un vakara noslēgumā gaidām šovu no 2000. gadu zvaigznes – DJ DARUDE! Atcerieties viņa hitu FEEL THE BEAT, bez kura tolaik nevarēja iztikt neviena diskotēka pasaulē? DARUDE prot radīt īstu deju svētku atmosfēru, un mēs to gaidām, īpaši ņemot vērā, ka Latvijā viņš uzstāsies pirmo reizi!