Home Weekend Спорт Drift King of Riga

Drift King of Riga

Drift King of Riga
Сб 29.07. 2017 12:00
Biķernieku kompleksā sporta bāze
13.00 – 50.00

29. jūlijā Biķerniekos notiks Drift Masters Grand Prix Betsafe King of Riga sacensības, ar iespaidīgu 40 000 EUR balvu fondu un spēcīgāko Eiropas drifteru dalību!

29. jūlijā Biķerniekos notiks Drift Masters GP seriāla King of Riga posms. 2017. gada sezonā Drift Masters seriāls katrā no saviem posmiem dalībniekiem piedāvās balvu fondu 40 000 eiro apmērā, tādejādi kļūstot par pirmo seriālu pasaulē, kurā ir tik lielas naudas balvas.

Uz starta sacensībās izies spēcīgākie Eiropas drifteri, braucēji no vairāk kā 12 valstīm. Uz starta Rīgā redzēsim arī Latvijas skatītāju vienu no favorīt drifteriem no ārzemēm, James Dean, Deans šogad piedalās Amerikas prestižajā Formula drift seriālā un pašlaik ir kopvērtējuma līderis. James pievienosies arī viņa komandas biedrs Piotr Wiecek, kurš arī šogad aizvada pilnu sezonu Amerikā. Protams, uz starta redzēsim spēcīgākos Latvijas drifterus, kuri noteikti ir gatavi cīnīties gan par titulu, gan naudas balvām, Ziemeļeiropas drifterus, Polijas labākos un spēcīgākos Drift Masters Grand Prix dalībniekus un daudzus citus, kopējais dalībnieku skaits plānojas uz 50 braucējiem.

Sacensībām noteikts divu dienu formāts. Pirmā diena, piektdiena, tiks veltīta drifta treniņiem, mediju konferencei ar braucējiem, un drifta parādei pa Rīgas pilsētas ielām. Sestdienā notiks oficiālās drifta sacensības ar kvalifikācijas braucieniem un tandēmu fināliem. Papildus sacensībām sestdienā notiks dažāda veida šovi, darbosies izklaides bērniem, darbosies bērnu laukumiņi, kā arī būs atsevišķa izklaides zona skatītājiem. Mazliet tiks mainīts ierastais Biķernieku dalībnieku parka un VIP zonas izkārtojumi. Skatītājiem ar tribīņu biļetēm sacensību oficiālajā dienā, pēc plkst. 17:30 būs iespēja apmeklēt arī dalībnieku parku.

Organizatori ir ļoti pagodināti, ka ir iespēja uzņemt Rīgā šāda līmeņa sacensības un dot iespēju braucējiem cīnīties par šādu naudas balvu fondu. Jūlija beigās mūs sagaida neaizmirstama nedēļas nogale, kas ieies Latvijas drifta vēsturē.

Biļetes uz Drift King of Riga sacensībām ir pieejamas www.bilesuserviss.lv un Biļešu servisa kasēs.
Vairāk informācija www.driftkingofriga.com

Biļešu apraksts:
• Tribīņu biļete- Galvenā Biķernieku tribīne, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases, papildus ekrāns, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas.

• Dalībnieku parka biļete- ietver piekļuvi dalībnieku parkam visas dienas garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Dalībnieku parkā ir iespēja piekļūt dalībnieku boksiem visas dienas garumā, darbosies bērnu izklaides laukums.

• VIP biļete- ietver ieeju dalībnieku parkā, ieeju atsevišķā VIP zonā. Iespēju ieziet ārā no pasākuma un atgriezties. VIP tribīni dalībnieku parkā, sēdvietas nav numurētas. Uzkodas un dzērienus. No VIP tribīnes būs iespējams redzēt lielāko daļu trases, un papildus pārējo daļu uz ekrāna. VIP tribīnē darbosies arī TV ar sacensību translāciju. VIP biļetes ir limitēts skaits.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.