Home lv Gulbju ezers

Gulbju ezers

Gulbju ezers
Sv 03.11.2019 19:00
Rīgas Kongresu nams
20.00 – 40.00

“Gulbju ezers” ir nozīmīgākā baleta mākslas parādība, kas vairāk nekā simts gadu garumā vienmēr atstāj iespaidu uz skatītājiem visā pasaulē.

Šis mūžīgais romantiskais stāsts par Gulbju princesi stāsta par dzīves patiesībām: par cilvēku kaislībām, par cīņu starp labo un ļauno, par nodevību, bet galvenais – par iekarojošo mīlestības spēku.

Mūziku izrādei sarakstījis krievu komponists Pēteris Čaikovskis- viens no izcilākajiem 19. gadsimta komponistiem. Mariuss Petipā un Ļevs Ivanovs ir horeogrāfi, kuri radošā “tandēmā” ar komponistu izveidoja šo izrādi, kas vēlāk kļuva par klasiskā baleta mākslas simbolu.

Šīs izrādes triumfālā pirmizrāde notika Marijas teātrī, Sanktpērburgā, 1895. gadā.

“Gulbju ezers” Krievu Karaliskā baleta teātrī ir atjaunota Marijas teātra izrādes versija, kuru iesnieguši rūpīgi atlasīti mākslinieki, ar roku rakstītiem rotājumiem un izsmalcinātiem kostīmiem – vairāk nekā 10 gadu laikā tā daudzās pasaules valstīs vienmēr valdzina gan pieaugušos, gan bērnus.

Aicinām izbaudīt šo pasakaino stāstu, klasisko baleta skaisto un maģisko pasauli!

Info : https://royalrussianballet.com/
Biletes :https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/balets/gulbju-ezers-lebedinoe-ozero–balets-balet-296094/?&design=bilesuservissLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.