Home Weekend Спорт HGK Drift Challenge 2017

HGK Drift Challenge 2017

HGK Drift Challenge 2017
Сб 17.06. 2017 13:00
BIĶERNIEKU KOMPLEKSĀ SPORTA BĀZE
7.00 – 15.00

HGK Challenge arī šogad pieturēsies pie pagājušajā gadā ieviestā trases un pasākuma koncepta. Šo unikālo Biķernieku trases konfigurāciju uzaicinātie braucēji var izbaudīt vien reizi gadā, kas HGK Challenge padara par patiesi ekskluzīvām sacīkstēm. Trases konfigurācija un pasākuma formāts maksimāli pietuvināti ASV notiekošajām Formula Drift sacensībām, kas apvienojumā ar vairākiem ļoti spēcīgiem Formula D pilotiem ļaus izbaudīt pasaules līmeņa atmosfēru. Lai Biķerniekos startējošie Formula Drift čempioni spētu parādīt savu labāko sniegumu, viņi brauks ar HGK sagatavotām drifta automašīnām, kas tiek uzskatītas par vienām no labākajām pasaulē.

HGK komanda ir viena no pirmajām un spēcīgākajām drifta komandām Latvijā, kas savu bagātīgo pieredzi ieguvusi, piedaloties dažādos starptautiskos drifta čempionātos. Šobrīd visi komanda spēki tiek veltīti startēšanai pasaulē spēcīgākajā drifta seriālā – Formula Drift. No paša sākuma jau HGK ir sapratuši, ka straujas izaugsmes pamatā ir dalība dažādos čempionātos un vēlme cīnīties ar spēcīgākajiem un ātrākajiem pilotiem.

HGK Challenge koncepts ir tieši vērsts uz to, lai ļautu Latvijas un Eiropas braucējiem sacensties ar augstākā līmeņa drifta pilotiem no visas pasaules. Tas ir ekskluzīvs, ikgadējs un uz ielūgumiem balstīts pasākums, kurā spēcīgākās drifta komandas sacenšas trasē, kuras konfigurācijā apvienots viss labākais no Eiropas un ASV.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.