Home Weekend Детям Interaktīvais multimēdiju šovs ‘MULTIZAURI’

Interaktīvais multimēdiju šovs ‘MULTIZAURI’

Interaktīvais multimēdiju šovs ‘MULTIZAURI’
Se 16.03.2019 12:00
Rīgas Kongresu nams
15.00 – 30.00

16.martā plkst. 12:00, Rīgas Kongres namā, norisinānies līdz šim Latvijā vel nebijis, unikāls muldimediāls interaktīvs šovs bērniem “MULTIZAURI”!

Bērnu šovs notiks krievu valodā.

Multimediāls bērnu šovs „Multizauri“ – tas ir aizraujošs piedzīvojums dinozauru pasaulē. Vēlaties uzzināt kā dzīvoja šie dzīvnieki, kādā valodā viņi runāja? Katram skatītājam ir iespēja uzzināt visu detalizēti no dinozauru pasaules un kopīgi izpildīt ļoti sarežģītu misiju – kopā izglābt noslēpumaino dinozauru salu no vulkāna. Baidīties nebūs nepieciešams, jo katram šova skatītājam būs unikāla multifunkcionāla aproce ar kuru palīdzību būs iespēja kontrolēt vairākas darbības uz ekrāna, piemēram, dabas stihijas un pārvietoties laikā. Visu misiju kopā ar skatītājiem pavadīs mūsu varonīgie un laipnie tēli, kurus tēlos profesionāli aktieri.

Pasākumā tu sagaidīsi: Muldimediālu interaktīvu šovu uz milzīga ekrāna, katram bērnam tiks piešķirts krāsaina aproce, lai kopā ar aktieriem izpildītu sarežģīto misiju un citus uzdevums kā apmācīt un dresēt dinozauru, dzīvās instalācijas, VR atrakcijas, nezaudējamā loterija.

Bērniem vecumā līdz 5 gadiem bezmaksas ieeja, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/bernu-un-jauniesu-teatris/interaktivais-multimediju-sovs-multizauri-271388/?&design=bilesuservissLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.