Home lv Izrāde ‘Ciema kaislība pēc Šekspīra’

Izrāde ‘Ciema kaislība pēc Šekspīra’

Izrāde ‘Ciema kaislība pēc Šekspīra’
Sv 20.10.2019 19:00
Maskavas nams
5.00 – 12.00

A. Kotlyar, luga “Ciema kaislība pēc Šekspīra”, Skolotāju teātris “Pārmaiņas”, rež. G. Semenova, Klaipēda, Lietuva (14+)

Teātra apraksts:
Maksima Gorkija ģimnāzijas Skolotāju teātris “Peremena” tika izveidots 2008. gadā pēc skolas skolotāju iniciatīvas. Radoša, izskatīga, talantīga eksperte režisore Gaļina Ivanovna Semenova kļuva par teātra režisoru un režisoru.
“Pārmaiņas” skolas dzīvē ir pārsteidzoša lieta, bet pārmaiņas dzīvē ir apvērsums, kas izjauc kaut ko parastu, ne vienmēr patīkamu un, kā likums, ne vienmēr nesāpīgu. Teātra aktieri ir skolotāji, kas pasaulei pasaka, ka mēs nebaidāmies to mainīt un mainīt sevi, bet tajā pašā laikā mēs darīsim visu, kas mūsu spēkos, lai mainītu telpu ap mums uz labo pusi. “Pārmaiņu” arsenālā 12 izrādes.
Teātris piedalījās nacionālos un starptautiskos festivālos, vairākkārt ir bijis Lietuvas festivāla “Atspindžiai” un amatierteātru festivālu laureāts Sanktpēterburgā un Rīgā.
Teātra pastāvīgais skaņu producents ir skolotāja, matemātiķu metodiķe Jeļena Ščukina.
Teātrī ir 15 aktieri un dramaturgs, matemātikas metodiķe Maija Tarakhovskaja, kura raksta ar pseidonīmu Asya Kotlyar.

Izrādes apraksts:
Izrāde “Ciema kaislība pēc Šekspīra” notiek Krievijas laukos. Tā dēvētā sieviešu elite (ciema padomes vadītāja sieva, sekretāre, bērnudārza vadītāja, ēdnīcas direktore utt.) Paraugciemā izrādījās radoši cilvēki, kas sapņoja par skatuvi, festivāliem un ekskursijām. Viņi nolēma izveidot kori, bet jaunais kora vadītājs, nespējot izturēt lauku dzīvi, aizbēg uz pilsētu. Jauniešu teātra direktors nāk viņu aizstāt … Šī komēdija par sieviešu likteni, par vēlmi radīt, neatkarīgi no tā, par mīlestību un savas vietas meklēšanu dzīvē.

Info :: https://www.facebook.com/AbaZur/
Biletes :: https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/teatris/improvizacija/izrade-ciema-kaisliba-pec-sekspira-spektakl-derevenskie-strasti-po-shekspiru-294791/?&design=bilesuservissLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.