Home lv Rīgā noritēs jauniešu festivāls – forums “Fame Fest”

Rīgā noritēs jauniešu festivāls – forums “Fame Fest”

Rīgā noritēs jauniešu festivāls – forums “Fame Fest”
Se 02.05.2020 11:00
ATTA Centre
19.91 – 51.35

2. maijā jaunajā konferenču centrā “ATTA CENTRE” Rīgā pirmo reizi noritēs jauniešu festivāls – forums “Fame Fest” – tajā piedalīsies blogeri, kuri savas darbības laikā ir spējuši iegūt vairākus miljonus sekotāju. Pasākuma rīkotāji sola, ka šis būs pirmais tāda veida festivāls Latvijā, kura ietvaros plānots sapulcēt vairāk nekā 6000 tūkstošus cilvēku.

Festivāls sastāv no divām daļām:
11:00 – FORUM / CONFERENCES (lekcijas, konferences ar koncerta dalībniekiem, komunikācija, jautājumi un atbildes)
19:00 – CONCERT

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem.

Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Šobrīd savu piedalīšanos apstiprināja tādi viesi kā:
– Stass Davydovs – populārs latviešu blogeris.
– Eldars Džarahovs – slavens krievu blogeris.
– Vladimirs Šatrēvičs – ekonomikas doktors, Rīgas Tehniskās universitātes Inovāciju un biznesa vadības katedras lektors un zinātniskais pētnieks). Lekcijas tēma: “Finansēšanas iespējas ES Horizon 2020”.
– Aleksejs Krūmiņš – mārketinga aģentūras Krucream Communications, ražošanas centra DigitalPublisher.ru un sociālās mehānikas pakalpojuma SocProofy līdzīpašnieks. Viņš specializējas sarežģītu automatizētu pārdošanas piltuvju un satiksmes sistēmu izveidē un ieviešanā. Vairāk nekā 7 gadi digitālā mārketinga jomā. PR speciālista diploms. Plaša vietējā biznesa pieredze. Viņš katru gadu apmācās ASV pie labākiem mārketinga speciālistiem – Raiens Deiss, Ezra Firestone, Rasels Brunsons un Mollija Pitmena. Aleksejs ir arī izglītības programmu autors Mārketinga hakeru projektā. Lekcijas tēma: “Interneta mārketinga tendences 2020”.
– Lauris Zalāns – latviešu jaunais, progresīvais blogeris.
– Edgars Kovaļovs – vada savu uzņēmumu, kas nodarbojas ar zīmolu veidošanu un ideju attīstīšanu no A līdz Z. Cilvēks, kurš dzīvo ritmā “25/8”. Lekcijas tēma: ”25/8 – izdarīts no nulles”
– Jana Bruk – provokatīva blogere no Latvijas, ietekmētāja, Šveices bankas mārketinga speciāliste, Latvijas mediju zvaigzne. Lekcijas tēma: „provokācija sabiedrības labumam”

Foruma moderatori Stass Davydovs un Sergejs Soboļevs (pirmais blogeris Latvijā).

Foruma dalībniekiem būs unikāla iespēja satikties un parunāt ar zvaigžņu viesiem – vakara koncerta dalībniekiem.

Lielais koncerts būs pēdējā festivāla daļa, kurā uzstāsies pazīstami jauniešu izpildītāji:
– GAYAZOV$ BROTHER$
– Klava Koka
– ХLEB
– Eldars Džarahovs
– JohnyBoy
– New Wavy
– Fogel un citi…

Biļetes uz festivāla Fame Fest forumu varat iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs. Sīkāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālajā mājas lapā www.famefest.lv , facebook lapā www.facebook.com/famefestlv vai pa tālruni +371 28361463.

Biļesu cenas:
– FORUM / CONFERENCE + CONCERT no 29 eiro (early bird)
– CONCERT no 19 eiro (early bird)

Foruma sākuma laiks: 11:00
Beigas: 17:00
ATTA centrs būs vaļā no 10:00

Koncerta sākuma laiks: 19:00
Beigas: 23:00
Durvis koncertam būs vaļā no 18:00

Adrese: ATTA CENTRE: Rīga , Krasta iela 60
Vairāk informācijas: http://famefest.lv
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/roks-un-pops/forums-konference-un-muzikalais-koncerts-fame-fest-308302/?&design=bilesuserviss

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.