Home lv Rīgā notiks cīņu turnīrs Ghetto Fight

Rīgā notiks cīņu turnīrs Ghetto Fight

Rīgā notiks cīņu turnīrs Ghetto Fight
28. maijā Griziņkalns sporta laukumā notiks pirmais Ghetto Fight cīņu turnīrs, informē portāls balticevents.info. Latviešu pankrationa cīkstoņi dosies cīņās ar konkurentiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Azerbaidžāna, Gruzijas un Baltkrievijas.

Pasākuma devīze ir ”Fight with respect” (no angļu val. – cīnies ar cieņu). Organizatori uzskata, ka cieņa un draudzība ir pats svarīgākais, kam jāvalda sportā. Pēc tradīcijām, Sev Arch cīņu kluba pārstāvji satiksies ar pretinieku komandu. Šoreiz turnīrā piedalīsies cīkstoņi no 23 latvijas klubiem.

Būrī uzstāsies tādi sportisti, kā Armands Tilens, Nagļis Kanišauskas, Arzu Džafarovs, Aigars Milenbergs un daudzie citi. Būs arī principiāla cīņa starp diviem stiprākiem latvijas junioriem rīdzinieku Ilju Jasinski un Antonu Sanakovu no Daugavpils. Pasākuma kulminācijas moments būs cīņa par Eiropas titula čempiona jostu, kur piedalīsies astoņi cīkstoņi.

Pasākuma sākums plkst.17:00, Grīziņkalnā, “Ghetto Games” Kolizejā (adrese: Pērnavas iela 42, Rīga). Ieja uz pasākumu ir absolūti bezmaksas.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.