Home lv Rīgā notiks Ghetto Games jaunās sezonas atklāšana

Rīgā notiks Ghetto Games jaunās sezonas atklāšana

13. maijā, Griziņkalna sporta kompleksā, notiks jaunās ielu sporta un kultūras kustības “Ghetto Games” sezonas atklāšana, informē portāls balticevents.info. Uz pasākumu tiks aicināti visu sezonu labākie sportisti, īpašie viesi, kā arī vadošie Lativijas sporta un šovbiznesa pārtstāvji.

“Esam priecīgi, ka jau 11 gadus pēc kārtas mēs speram soļus uz priekšu, piedāvājot jaunas lietas, kas papildina pasākumu būtību un piesaista vairāk jauniešu. Uz doto brīdi Ghetto Games pasākumos piedalās vairāk kā 10 000 cilvēku no 13 līdz 35 gadu vecumam. Tie ir ap 4000 Ghetto Basket basketbolistu, 3000 Ghetto Football futbolistu, Ghetto Dance dejotāju, Ghetto Fight cīņas meistaru un ekstrēmo sportu veidu pārstāvji” – saka Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans.

Šajā sezonā akcenti ir likti uz lieliem pasākumiem: ikgadējais festivāls Ventspilī ar pirmo Latvijas hip-hop festivālu, Ghetto Fight pankrationa cīņu turnīri, Eiropas Kausa kvalifikācija sievietēm un vīriešiem 3×3 basketbolā, Ghetto Football Freestyle, Ghetto Football Panna tūre Latvijas pilsētās, starptautiskās 3×3 ielu futbola sacensības, prestižās “Ghetto Basket Riga Challenger” un superfināli.

Sākot ar 13.maiju visas vasaras garumā Griziņkalnā regulāri notiks Ghetto Basket un Ghetto Football pasākumi, kuros katrs var pieņemt dalību. Tāpat arī sporta kompleksā katru dienu ir iespēja apmeklēt bezmaksas trenažieru zāli, ielu vingrošanas laukumu un nodarboties ar sportu svaigā gaisā.

Atgādinām, ka visi pasākumi skatītājiem ir absolūti bezmaksas. Plašāka informācija par Ghetto Games aktivitātēm ir pieejama oficiālā mājaslapā www.ghetto.lv

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.