Home lv Rīgā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības

Rīgā notiks starptautiskās futbola frīstaila sacensības

3. jūlijā Rīgā, Grīziņkalns parka noritēs starptautiskās futbola frīstaila sacensības “Ghetto Nextball 2019”, informē portāls balticevents.info. Divcīņu formātā tiks noteikts meistarīgākais futbola triku izpildītājs

 

Futbola frīstaila būtība ir triku izpildīšana ar futbola bumbu. Uzstāšanās laikā atļauts izmantot visas ķermeņa daļas, izņemot rokas. Tā ir salīdzinoši jauna futbola disciplīna, kas popularitāti ieguva gadsimta sākumā, pateicoties interneta attīstībai un futbola reklāmām, kurās bieži tiek izmantoti frīstaila elementi.

 

Grīziņkalnā sacensības notiks pēc divcīņu principa, kad futbolisti sacenšas viens pret vienu, demonstrējot savu meistarību trijos piegājienos pa 30 sekundēm. Žūrīja vērtē triku sarežģītību, oriģinalitāti, daudzveidību, kā arī izpildījuma kvalitāti un stilu. Pirms divcīņu kārtas katrs dalībnieks iepazīstinās sevi 45 sekunžu ilgās uzstāšanās laikā.

 

Pagājuša gada video:

 

Šova žūriju veidos futbola frīstaila trīskārtējais pasaules čempions Mihaels Rajkajs no

Polijas, “Ghetto Football Freestyle: Rising Stars 2018” sacensību uzvarētājs Viktors Ļudvigs Olofsons (VLO) no Zviedrijas, kā arī Gļebs “BenGau” Karpovs no Krievijas. Sacensībās startēs Eiropas futbola frīstaila uzlecošās zvaigznes no Itālijas, Nīderlandes, Zviedrijas, Anglijas, Polijas, Meksikas un Baltkrievijas. Vajag atzīmēt jaunākos sacensību dalībniekus. Tie ir 2018 gada dalībnieks 15 gadu vecs Džoji Lindgard no Zviedrijas, jauns talants Marts Puls no Nīderlandes, kā arī 2019 gada Itālijas čempions Edoardo Boragine.

 

Atgādinām, kā sacensības notiks Ghetto Football turnīra ietvaros un ieja uz pasākumu ir absolūti bezmaksas. Plašākā informācija www.ghetto.lv mājaslapā.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.