Home lv Rīgā uzstāsies dziedātāja blogere Klava Koka

Rīgā uzstāsies dziedātāja blogere Klava Koka

  1. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros ATTA centrā uzstāsies populāra dziedātāja un blogere Klava Koka, informē portāls balticevents.info.

 

Klava ir Black Star muzikālas komandas pārstāve. Viņas māksla sastāv no kvalitatīvas pop mūzikas un videobloginga. Dziedātājai nesen iznāca jaunais albums ar nosaukumu “Nepreļično o ļičnom” («Неприлично о личном»). Savas karjeras laikā Klava paspēja sadarboties ar vairākiem māksliniekiem un izlaida videoklipus ar tādiem dziedātājiem, kā Jegors Krīds un Morgenšterns.

 

Klava ir sākusi no videobloginga un viņai jau ir 2 miljoni sēkotāju Youtube kanāla. Koka ar savu albūmu vēlās paradīt sevi no citas puses un iedziļināties tieši savā iekšējā pasaulē. Viņas vasaras dziesma “Zaja” («Зая») YouTubā savāca vairāk nekā 28 miljonu skatījumu.

 

 

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Klava Koka uzstāsies ar savu pēdējo albūmu, kā arī ar labākiem darbiem. Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā ATTA centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

 

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

 

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.