Home Weekend Новости RigaLife Rīgā uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva un dj Fedor Fomin

Rīgā uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva un dj Fedor Fomin

Rīgā uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva un dj Fedor Fomin
19. jūlijā uz First МИР naktskluba skatuves uzstāsies dziedātājs Aleksandrs Revva, informē portāls balticevents.info. Kopā ar dziedātāju uz skatuves ar savu dj setu uzstāsies maskavas didžejs Fedor Fomin.

Šodien Aleksandrs visu laiku ir aizņemts ar savu raidījumu un televīzijas projektu filmēšanām. Šobrīd Revva veiksmīgi apvieno savas kino un raidījumu darbības ar mūzikas koncertiem.

Pats viņš ir Comedy Club parstāvis, kur kopš 2006 gada uzstājās duetā kopā ar humoristu Mihailu Galustjanu. Bet ļoti daudz cilvēku pazīst Aleksandru ar projektu zem nosaukuma “Arthur Pirozhkov”, kurš koncertē ar interesantām dziesmām.

2015. gadā mākslinieks izlaida savu pirmo albūmu, bet jau 2016. gadā Arthur iznāk dziesma ar klipu “Kak Čeļentano”( «#КакЧелентано»), kur filmējās māksliniecie Orenella Muti un Revva galvenā lomā.

Atgādinām, kā 5. jūlijā bija jauna klipa “Alkogoļička” (“Алкоголичка”) prezentācija un 3 dienu laikā video Youtubā ir savācis vairāk nekā 12 miljonu skatījumu.

Rīgā dziedātājs izpildīs savus labākus darbus, kā arī prezentēs pavisam jaunas dziesmas. Biļetes uz koncertu ir pieejamas visās Biļešu Serviss kasēs.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.