Home lv Rīgā uzstāsies krievu populāra grupa Hleb

Rīgā uzstāsies krievu populāra grupa Hleb

Rīgā uzstāsies krievu populāra grupa Hleb
2. maijā Fame Fest jauniešu festivāls-foruma ietvaros Atta Centre centrā uzstāsies populārs populāra krievu grupa “Hleb”, informē portāls baltcevents.info.

Hleb – tas ir kolektīvs, kurš izgāja cauri mākslas ceļam no studentu bloga līdz soldout’iem uz Maskavas lielākiem koncertu laukumiem. Mākslinieki vienmēr izturas pret pasauli ar humoru un tāpēc: videoklipi vāc vairākus miljonus skatījumu, dziesmas aizņem pirmās vietas populārāko muzikālo platformu topos, sociālos tīklos ir vairāk nekā 1.5 miljonu sekotāju, reklāmas integrācijas ir ar pasaulē zināmām kompānijām – un tas nav vesels uzvaru saraksts.

Hleb jau paspēja pastrādāt ar Diskotēku Avariju, Danilu Poperečno un internetā slavēniem blogeriem un standup svaigznēm. Videoklips uz dziesmu “Eba” («Эба») YouTubā savācis vairāk nekā 20 miljonu skatījumu.

Rīgā Fame Fest festivāla-forumā Eldars Džarahovs prezentēs savu jauno albūmu “Rock’n’Rofl”, kurš aizņēma pirmo vietu iTunes un Apple Music čartu topā mazāk nekā par diennаkti pēc oficiālas relīzes publicēšanas. Atgādinām, kā 2. maijā Rīgā Atta Centre centrā norisināsies pirmais jauniešu festivāls-forums Fame Fest. Rīkotāji informē, kā šis ir pirmais pasākums, kas plāno savākt vairāk nekā 6000 cilvēku.

Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem. Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.

Biļetes uz pasākumu ir pieejami visās Biļešu Serviss kasēs. Plašāka informācija par pasākumu oficiālā Fames Fest mājaslapā www.famefest.lv.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.