Home lv „Sirdspukstu galerija”: Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstāde

„Sirdspukstu galerija”: Rīgā notiks laikmetīgās mākslas izstāde

ArtAlea mākslinieces Anetes Kalniņas personālizstāde „Sirdspukstu galerija” norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās. Ieeja bez maksas.

Mākslas izstāde „Sirdspukstu galerija” ir trīs dominējošo motīvu
simbioze: gaisma, vieglums un sirds, kurus vieno mākslinieces
pieskāriena „dzīsla”. Tieši šie aspekti
abstrakto ainavu pārvērš intuitīvā, daudz personīgākā glezniecībā.

Anetes Kalniņas daiļradi raksturo daudzpusīga stilistika, kuru caurvij dabas motīvi, kas papildināti ar abstraktiem elementiem, veidojot īpašo Anetes rokrakstu. Māksliniece nebaidās no „tukšajiem” gleznu laukumiem, radot izsvērtu kompozīciju, un meistarīgi izmanto faktūras, un dažādu materiālu savstarpēju mijiedarbību.

„Izstādē piedāvātie mākslas darbi ir radītā tēla atmiņās, piedzīvoto mirkļu emocijās dažādos laika periodos, kas ir pārnestas uz audekla. Gleznas ir liecības par mūsu dzīves pārdzīvojumiem. Lai realizētu un „pārdzīvotu” situāciju, man tā ir jāparāda glezniecībā. Tikai daloties emocijās ar audeklu un pēc tam analizējot darbu no malas, es iegūstu sirdsmieru,” saka Anete Kalniņa.

Mākslas izstāde „Sirdspukstu galerija”, kas tapusi galerijai ArtAlea, norisināsies no 8. jūlija līdz 7. augustam interjera dizaina galerijas CREA telpās (Brīvībās ielā 103). Darba dienās ekspozīcija būs apskatāma no 11.00 līdz 19.00, sestdienās — pēc vienošanās, svētdienās brīvs. Ieeja bez maksas.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.