Домой Weekend R U READY? READY TO RACE.23 марта 2013 года

R U READY? READY TO RACE.23 марта 2013 года

 

Starptautiskā auto un moto sporta
 
Izstāde – Konference – Festivāls
 
Ready To Race — All motorsport stars Starptautiskas auto un moto sporta izstādes ietvaros 23. martā Skonto Olimpiskā hallē notiks grandiozs auto un moto sporta sacensību sezonas atklāšanas koncerts ar nosaukumu R U Ready?
 
Par godu visiem auto un moto sportistiem uz lielās skatuves uzstāsies populārākie un atzītākie Latvijas mūziķi, kas parūpēsies lai šie svētki būtu patiesi krāšņi un neaizmirstami:
Jenny May
Otra Puse
Musiqq
Rassell & Sabīne Berezina
Liene Šomase
PeR
Andris Kivičs ( Z-Scars )
 
Ikvienam koncerta apmeklētajam radīsies unikāla iespēja satikt un būt kopā ar Latvijas spilgtākajiem auto un moto sportistiem, novēlēt viņiem panākumus jaunajā sezonā kā arī nofotografēties un iegūt savas zvaigznes sen kāroto autogrāfu.
 
Jaunākā informācija par ReadyToRace – All motorsport stars Starptautisko auto un moto sporta Izstādi – Konferenci – Festivālu, sportistiem, sporta klubiem, sporta automašīnām un motocikliem un daudziem citiem šī pasākuma dalībniekiem un arī visām aktivitātēm Jūs atradīsiet oficiālajā interneta vietnē www.readytorace.lv,  kas tiks papildināta līdz pat izstādes un R U Ready? atklāšanas koncerta sākumam.
 
 
Ieejas biļete 5 Ls – pērkot koncerta norises dienā uz vietas 7 Ls
Ieejas biļete 7 Ls – Aproce, kas nodrošina izstādes apmeklējumu svētdien
 
Ieejas biļete DeLuxe 10 Ls — Aproce, kas nodrošina ieeju paaugstināta komforta un dalībnieku zonā
 
Ieejas biļete DeLuxe 12 Ls — Aproce, kas nodrošina ieeju paaugstināta komforta un dalībnieku zonā, kā arī izstādes apmeklējumu svētdien
Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.