Домой Weekend Опера,Балет Rokopera — Lāčplēsis

Rokopera — Lāčplēsis

Rokopera — Lāčplēsis
ROKOPERAS «LĀČPLĒSIS» IESTUDĒJUMS AR SIMFONISKO ORĶESTRI
2018. GADA 8. NOVEMBRĪ «ARĒNA RĪGA»

Kopš 1988. gada 23. augustā notikušās Zigmara Liepiņa un Māras Zālītes rokoperas «Lāčplēsis»pirmizrādes, rokopera «Lāčplēsis» ir kļuvusi par mūsu nācijas Atmodas simbolu, kas ir izturējis laika pārbaudi — rokoperas fragmenti joprojām skan koncertos, bet 2013. gadā rokoperas jauniestudējumu noskatījās vairāki desmiti tūkstošu skatītāju visā Latvijā.
Latvijas Simtgades svinību priekšvakarā — 2018. gada 8. novembrī»Arēna Rīga» pirmo un vienīgo reizi Latvijas vēsturē notiks unikāla rokoperas «Lāšplēsis» izrāde — tās iestudējums ar simfonisko orķestri diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā. Šis būs vēriena ziņā vēl nebijis rokoperas iestudējums, kurā īpaša loma būs arī apvienotajam Latvijas Nācijas kopkorim.
Iestudējums top ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017. gada līdz 2021. gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir «Es esmu Latvija», akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. Rokoperas «Lāčplēsis» iestudējums ar simfonisko orķestri ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.
Iestudējuma režisors Viktors Runtulis, producents Juris Millers. Iestudējumā piedalīsies mūziķu grupa Zigmara Liepiņa vadībā, Latvijas apvienotais Nācijas koris, kā arī simfoniskais orķestri diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā.

Biļete uz pasākumu ir jāiegādājas katram apmeklētājam, neatkarīgi no vecuma. Biļete par 5 EUR ir domāta tikai skatītājiem līdz 4 gadu vecumam, kuri pasākumu apmeklē vecāku pavadībā un neaizņem atsevišķu sēdvietu.

Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.