Домой Weekend SKY and MORE FASHION SHOW PAVASARIS-VASARA 2013. FASHION TV PARTY

SKY and MORE FASHION SHOW PAVASARIS-VASARA 2013. FASHION TV PARTY

 

Tuvojoties jaunajai pavasara/vasaras modes sezonai, i/c SKY&MORE notiks kārtējais Fashion&Show pasākums, kurā tiks apvienota mode ar oriģinālu šovu, ar pasākuma turpinājumu un viesu izklaidi nakts klubā.
Katru reizi arvien vairāk attīstot Fashion&Show pasākumun un tiecoties uz ideāliem arī šajā sezonā tiks piedāvāts originals šovs!
 
Sky&More Fashion&Show kārtējo reizi plāno pārsteigt savus apmeklētājus ar oriģinālu un tehnoloģiski iespaidīgu šovu, ko papildinās neskaitāmi pirotehniskie, CO2, video projekciju “mapping” un citi efekti. To visu, protams, papildinās pavasara/vasaras modes kolekcijas no tādiem zīmoliem kā: Just Cavalli, GF Ferre, Versace, Moschino, Diesel, Valentino u.c, kuras būs iespējams iegādāties i/c Sky&More veikalos. 
 
Pēc modes šova oficiālā ballīte turpināsies populārākajā Rīgas nakts klubā Coyote Fly, kur uzstāsies pasaulē zināmas vokālistes, ar kurām kopā būs iespēja arī atpūsties un izbaudīt pasākumu.
 
Šoreiz vairākas reizes atzinību guvušais un ekskluzīvais pasākumu Sky&More Fashion&Show notiks sadarbība ar Fashion TV un tas būs oficiālais Fashion TV pasākums Latvijā, kā ietvaros Rīgā uzstāsies harizmātiskā, spilgtā vokāliste un oficiālā Fashion TV balss īpašniece ANJA J un pasaulē populārā un ekstravagantā dziedātāja Sam Obernik, kura izpilda tādus hītus kā Bette Davis Eyes, Baditude, The Noyz, It Just Won t Do u.c.
 
Fashion TV pasākumi popularitāti un ekskluzitivāti ir ieguvuši ar savu maģisko izsmalcinātību, neaizmirstamiem un krāšņiem priekšnesumiem, reibinošām ballītem, ierobežoto ielūgumu skaitu, ielūdzot tikai uz mūsdienu modi orientētas personības ( fashionistas), vietējās un pasaules slavenības, VIP personas. Pasaulē cilvēki ir gatavi darīt visu, lai apmeklētu FTV pasākumus un viņiem būtu atļauta ieeja tajos, bet tas izdodas tikai izredzētajiem. 
 
Fashion TV ir pirmais modes un dzīves stila TV kanāls pasaulē, ar 400 milijoniem skatītāju 200 valstīs, vienlaicīgi tas ir ceturtais izplatītākais kanāls pasaulē aiz CNN.
 
Fashion TV pasākums sadarbība ar Sky&More Fashion&Show tiks filmēts un reportāža tiks 20 reizes atspoguļota Fashion TV internacionālajā kanālā, ko varēs vērot visa pasaule. 
 
Ņemot vērā pasākuma mērogu un līmeni, pasākuma formāts pieprasa striktu face control un dress code ievērošanu.
Понравилась новость ,поделись в соц.сетях :

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.