Домой Weekend Tango Pasion

Tango Pasion

 

11.novembrī Rīgas Kongresu namā viesosies Argentīnas tango deju grupa „Tango Pasión”.
Deju grupa „Tango Pasión” ir uzstājusies uz pasaules slavenākajām skatuvēm un pirms 3 gadiem viesojusies arī Rīgā, sajūsminot Latvijas skatītājus. „Tango Pasión” horeogrāfs Hektors Zaraspe ir starptautiski atzīts horeogrāfs un baletmeistars, kas saņēmis neskaitāmas godalgas un balvas un savulaik bijis arī izcilā baletdejotāja Rūdolfa Nurijeva skolotājs.
Seši lieliski dejotāju pāri un viens solists, kā arī atraktīvu mūziķu grupa „Opus Tango Orchestra” apvienojušies grupā „Tango Pasión”, lai dejas un mūzikas valodā skatītāju acu priekšā uzburtu Argentīnas tango vēsturi no tā pirmsākumiem līdz mūsdienām. Izrāde atklāj, cik dažāds var būt tango – gan liegi glāsmains, gan straujš un nežēlīgs, bet pāri visam – neprātīgi valdzinošs un seksuālā enerģijā dzirksteļojošs.
Skatuves prožektoros vizuļojošie dejotāju tērpi un smeldzīgi jutekliskā dzīvā mūzika rada mājīgas Buenosairesas kafejnīcas noskaņu, liekot klātesošajiem saskatīt un izjust tālās Dienvidamerikas elpu, izdzīvojot gan dejotāju atveidotos mīlas stāstus, gan kaisles pārpilnas drāmas.
Biļetes uz „Tango Pasión” izrādi iespējams iegādāties „Biļešu Servisa” tirdzniecības vietās visā Latvijā.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.