Home Afiša Pablo Saiz – Villegas. Spānijas ģitāras dvēsele

Pablo Saiz – Villegas. Spānijas ģitāras dvēsele

263

Pablo Saiz – Villegas. Spānijas ģitāras dvēsele
Pk 07.07.2023 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
10.00 – 80.00

7.jūlijā plkst.19.30 Dzintaru koncertzālē koncertēs viens no pasaulē labākajiem klasiskajiem ģitāristiem Pablo Sains Viljegass. Mūziķis ir uzstājies vairāk nekā 40 valstīs slavenākajās pasaules koncertzālēs – Vīnes Musikverein, Amsterdamas Concertgebouw, Pekinas National Centre for the Performing Arts, Losandželosas Hollywood Bowl, Buenosairesas Teatro Colon, Ņujorkas Carnegie Hall kopā ar tādiem orķestriem kā Berlīnes filharmoniskais orķestris, Čikāgas simfoniskais orķestris, Izraēlas filharmoniskais orķestris, Losandželosas filharmoniskais orķestris un Spānijas Nacionālais orķestris tādu populāru diriģentu kā Migels Harts – Bedoija, Karloss Kalmars, Aleksandrs Šellija vadībā.

Sains Viljegass ir saņēmis vairāk nekā trīsdesmit starptautiskas prēmijas, laidi klajā neskaitāmus diskus sadarbībā ar mūzikas ierakstu kompāniju SONY. Žurnāls Billboard viņu nodēvējis par “globālo spāņu ģitāras sūtni pasaulē”, bet Plasido Domingo – “izcilu spāņu ģitāras meistaru”.

“Mūzika pieder cilvēkiem, un ģitāra ir balss, kas ir ļoti tuva to sirdīm,” saka Pablo Sains Viljegass. Jūrmalā Pablo Sains Viljegass izpildīs savai dzimtenei raksturīgus skaņdarbus, sākot ar izteiksmīgām un romantiskām melodijām līdz visvirtuozākajiem un ugunīgākajiem skaņdarbiem, kas jelkad ir tapuši šim instrumentam.

Koncertā piedalīsies Liepājas mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas ansamblis “Amber Strings”.

Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/pablo-saiz-villegas-spanijas-gitaras-dvesele-pasakuma-didula-un-vina-stigu-grupa-vieta-387037/