Svētdienas ēters noslēdzies. Uz tikšanos pirmdien!
Ar šo noslēdzam svētdienas vakara ēteru!
Vēl viena nedēļas nogale ir aizvadīta kopā ar jums, un par to sakām sirsnīgu paldies. ❤️
Paldies ikvienam, kurš šovakar bija kopā ar CityRiga.lv, lasīja, skatījās, komentēja un sekoja līdzi mūsu pilsētas dzīvei.
Rīt sāksies jauna nedēļa ar jauniem notikumiem, jaunām iespējām un jauniem stāstiem, kurus kopā atklāsim.
🌙 Lai mierīga nakts, labs miegs un veiksmīgs pirmdienas rīts!
Tiekamies jau rīt vakara ēterā.
🌐 CityRiga.lv
📧 socmedia@cityriga.lv
Ar cieņu,
CityRiga.lv – No mūsu pilsētas dzīves
#CityRiga #RigaLive #Arlabunakti #Rīga #NoMūsuPilsētasDzīves
📸 : @zanegri ( https://www.instagram.com/zanegri )