Home Afiša Trio Romance

Trio Romance

253

Trio Romance
Ot 04.07.2023 19:30
Dzintaru koncertzāle, Jūrmala
15.00 – 25.00

Trio “Romance” (Igaunija)
Alla Kitasa, vokāls, klavieres
Natālija Perevozčikova, vokāls, konferansjē
Gaļina Timoņina, vokāls
4.jūlijā,plkst.19.30
Dzintaru koncertzālē
Trio “Romance” savā daiļradē atdzīvina 18.-19. gadsimta salonu mūzikas augstās tradīcijas, saglabājot krievu romances dvēseles krāsu patiesumu, izpildījumā pievienojot jaunu, mūsdienīgu kolorītu.
Ansambļa repertuārā ir senas un mūsdienu krievu romances, oriģinālā pašu dalībnieču aranžējumā, kā arī retro: lirika, krievu džezs (tango, valši, fokstroti).
Vokālais trio “Romance” izpilda arī dziesmas igauņu, angļu, itāļu valodā.
Trio raksturo maiga, delikāta izpildījuma maniere, melodiskums un apbrīnojama balsu saskaņa, patiesums, šarms un grācija – un tas viss līdztekus drosmīgiem aranžējumiem, izcilai mēra sajūtai un augstu profesionalitāti.
Ansamblis ir daudzu Lielbritānijā, Somijā un citās valstīs notiekošu starptautisku konkursu laureāts. Starptautiskajā vokālo ansambļu festivālā Tamperē (Somija) 2005. gadā ansamblim tika pasniegta speciāla balva “Par unikālu krievu salonu mūzikas saglabāšanas projektu”.
Trio daudz uzstājas Igaunijā un ārpus tās robežām (Somijā, Zviedrijā, Norvēģijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Latvijā).
Vairāk informācijas: https://www.facebook.com/teatron.riga
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/trio-romance-pasakuma-jevgenijs-djatlovs-un-instrumentalais-ansamblis-akadem-kvintets-04072023-vieta-395769/