Home Afiša Wondersala Retro Disco

Wondersala Retro Disco

194

Wondersala Retro Disco
Pk 14.07.2023 19:00
Wondersala
16.00 – 91.00

Retro Disco 14. Jūlijā Wondersalā!

Retro Disco ir kā laika mašīna, kas aizvedīs uz trakākajām un mežonīgākajām ballītēm ar populārākjām dziesmām deviņdesmitajos. Tevi sagaida nostalģiska ballīte kopā ar Mr. President, Captain Jack, Arsenium no grupas O-zone, reperi Ice MC un dziedātāju Loona.
Ieeja no plkst. 18:00. Koncerta sākums plkst. 19:00.

Arsenium (bijušais grupas O-zone dalībnieks)
Arsenium izpilda leģendāro dziesmu “Dragostea Din Tei”, kurai dziedāja līdzi teju visi. Dziedātājs sava solo projekta ietvaros, ne mazāk spilgti turpina iekvēlināt dāmu sirdis.
Captain Jack
“Hey yo Captain Jack Bring me back to the railroad track” leģendārai Captain Jack dziesmai jau gandrīz trīsdesmit gadu! Gatavojies dziedāt līdzi!
Ice MC
Retro Disco uzstāsies arī britu reperis Ice MC no Jamaikas ar savām zināmakjām dziesmām “Take Away the Colour”, “Think About the Way” and “It’s a Rainy Day”.
Mr. President
Un kurš gan nezin šo. “Ya-ya-ya coco jamboo, ya-ya yeah!” Mr. President uzrakstīja dziesmu, kura strauji kļuva populāra visā pasaulē.
Loona
Dziedātāja Loona no Nīderlandes iekvēlina ar latino ritmiem. Savulaik dziedātāja nopietni sacentās ar Natāliju Oreiro un Šakiru. Loona izpilda leģendāro kulta dziesmu “Bailando”.
Vairak : https://ej.uz/retrodiscowondersala
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/wondersala-retro-disco-arsenium-captain-jack-ice-mc-mr-president-loona-393869/