Home Afiša Kyiv Grand Ballet ‘Gulbju Ezers’

Kyiv Grand Ballet ‘Gulbju Ezers’

204

Kyiv Grand Ballet ‘Gulbju Ezers’
Ot 06.02.2024 19:00
Dailes teātris
24.45 – 65.90

KYIV GRAND BALLET “Gulbju ezers”

KYIV GRAND BALLET ir viena no veiksmīgākajām starptautiskajām baleta trupām. Ukrainas Nacionālās operas mākslinieki – dizaineri tai ir radījuši visskaistākās dekorācijas un kostīmus. Dejotāji ir ieguvuši daudzus apbalvojumus un apbūruši skatītājus, uzstājoties uz pasaulslavenām skatuvēm no Parīzes līdz Ņujorkai.

KYIV GRAND BALLET dibinātājs un direktors Aleksandrs Stojanovs ir bijis Ukrainas Nacionālās operas solists, iestudējis daudzas izrādes un festivālus, kā dejotājs ieguvis daudzas balvas. Kopš 2014. gada viņa jaunā trupa no Kijivas priecē skatītājus visā pasaulē. Krievijas uzsāktā kara pret Ukrainu dēļ baleta trupa 2022. gada februārī “iestrēga” Parīzē, kur tā tobrīd piedalījās viesizrādēs. Trupa aktīvi ceļo pa visu pasauli, vācot ziedojumus Ukrainas atbalstam.

KYIV GRAND BALLET jau ir iekarojis skatītāju sirdis visā pasaulē: Francijā, Vācijā, Šveicē, Holandē, Beļģijā, Norvēģijā, Zviedrijā, Dānijā, Somijā, Islandē, Čehijā, Austrālijā, Jaunzēlandē un Latīņamerikā.

2024. gada februārī KYIV GRAND BALLET pirmo reizi dosies koncerttūrē uz Latviju ar P. Čaikovska šedevru “Gulbju ezers” un ar pasaulslaveno primabalerīnu Anu Sofiju Šelleri (ASV) kā “īpašo viesi”.

Ana Sofija Šellere ir Argentīnā dzimusi amerikāņu balerīna, kura 2004. gadā sāka dejot Ņujorkas City baletā, kur ieguva primabalerīnas titulu, bet 2017. gadā kļuva par Sanfrancisko baleta primabalerīnu. Kopš 2019. gada viņa ir Ukrainas Nacionālā akadēmiskā operas un baleta teātra primabalerīna.

Izbaudiet graciozu, pasakainu mīlas stāstu par apburošo gulbju karalieni, kuru var izglābttikai patiesa mīlestība….. skaistā un klasiskā KYIV GRAND BALLET iestudējumā.

Vairāk informācijas: https://www.artpartner.lv/
Biletes : https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/gimenei/kyiv-grand-ballet-gulbju-ezers-410227/